Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 3. června 2015 (12:38) Pavel Jelínek

Pavel Kubíček vyrazí na pověstné Erzberg Rodeo.

Pavel „Kuba“ Kubíček, spolumajitel pražského dealerství Harley-Davidson se rozhodl rozloučit se svojí sportovní kariérou opravdu grandiózním způsobem. Ve svých 51 letech pojede na harleyi pověstné Erzberg Rodeo. Bude to jeho premiéra a derniéra zároveň.

Pikantní je, že údajně na Erzbergu (top endurový závod) Harley-Davidson ještě nikdy nestartoval. Pavel Kubíček pojede svém pověstném H-D XR 1200, které je ve žlutobílém provedení. Až na několik úprav  se jedná o původní originální sériový stroj.

Pavel Kubíček je pověstný svojí láskou k Dakaru. V minulosti ho několikrát absolvovat na motorce a v posledních letech se věnuje rozvoji motocyklové sekce KM Racing týmu. V současné době totiž připravuje Lukáše Kvapila na jeho dakarskou premiéru. K Lukášovi pošlu ještě samostatné avízo.

„Cíl je jednoduchý. Nezabít se (smích). Samozřejmě, že je to částečně společenská akce, ale na druhou stranu si nechci udělat ostudu. Pilně jsem se na závod připravoval s Mírou Lisým. Poslední měsíc velmi intenzivně trénuji. Výsledek mě rozhodně zajímá. Už jen z toho důvodu, že by to mělo být poprvé, kdy na Erzbergu startuje harley. Letos prý rovnou dva,“ prohlásil Pavel Kubíček.  

PR

Fotky

Další články