Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 18. února 2016 (23:20) Pavel Jelínek

Petr Kačírek pokračuje v zimní přípravě a bude závodit v Dubaji.

Duck Racing pokračuje v Dubaji

Petr Kačírek s týmem Duck Racing pokračuje v zimní přípravě. V rámci Mistrovství Spojených arabských emirátů NGK Racing Series nastoupí Kačírek ke druhému závodnímu víkendu v letošní sezoně. Stejně jako tomu bylo před třemi týdny, tak i tentokráte se pojede na autodromu v Dubaji.

Pražský tým nic nepodceňuje, a tak se modrý speciál BMW 135i GTR dočkal několika změn na podvozku i brzdách. V důsledku toho, by měl být vůz ovladatelnější a tím pádem také rychlejší.

V průběhu nadcházejícího podniku s v Dubaji představí hned trio českých jezdců. Petra Kačírka s Marcelem Kusínem tentokráte navíc doplní Petr Válek s dalším BMW.

 

 

„Už se moc těším na další závody. Tentokrát se jede na mezinárodní verzi okruhu, která je o něco kratší, než Grand Prix verze. Je dobré, že pořadatelé verze okruhu střídají, alespoň je nějaká změna. Moc zajímavý bude náš český trojboj s Marcelem Kusínem a Petrem Válkem. Už se sázíme, kdo přežije první kolo a kdo vyhraje český souboj,“ říká s trochou nadsázky Petr Kačírek.

„Počasí zatím není to, co bysme v poušti čekali. Ve středu celý den pršelo a policie uzavřela většinu silnic v emirátech. Nikdo tady nemá pneumatiky do deště, protože s tím se tady nepočítá. Věříme ale, že se do pátku počasí umoudří,“ dodal šéf týmu Duck Racing, kterého v pátek čekají dva závody.

Časový harmonogram:

Čtvrtek 18.2.
08:00 – 1. test – 180 min
12:50 – 2. test – 30 min
15:50 – 2. test – 30 min

Pátek 19.2.
08:00 – kvalifikace – 20 min
11:15 – 1. závod – 20 min
15:00 – 2. závod – 20 min

 

 

Web týmu - www.duckracing.cz
Web LCP - www.panamericanarally.cz

PR

Další články

Komentáře