Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Sobota, 3. srpna 2019 (10:24) Pavel Jelínek

Pivovar pokračuje v podpoře barumky.

Pivovar ZUBR sklízí úspěchy a pokračuje v podpoře barumky

Mezi nejvýznamnější partnery Barum Czech Rally Zlín se stejně jako loni řadí pivovar ZUBR z Přerova. Takřka 150 let vaří tradičními metodami poctivé české pivo, které oceňují jak odborníci v prestižních českých i světových soutěžích, tak široká veřejnost.

 

Spolupráce proslulé Barum Czech Rally Zlín a pivovaru ZUBR odstartovala v loňském roce. „Těší nás, že jsme mohli spojit naše jméno s legendární událostí jako je právě Barum rally. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších sportovních podniků u nás, který má za sebou desítky let dlouhou tradici, a navíc se koná v našem středomoravském regionu. Podporujeme celoročně řadu regionálních sportovních i kulturních akcí a jsme rádi, že barumka loni přibyla mezi ně,“ netají se Ing. Tomáš Pluháček, ředitel Pivovaru ZUBR a.s.

Barumku a přerovský pivovar založený roku 1872 spojuje zejména dlouhá tradice a také úspěchy. Pivo značky ZUBR letos znovu neuniklo pozornosti erudovaných porotců. Na 29. ročníku Mezinárodního pivního festivalu, který se v polovině února konal v Českých Budějovicích, svými rozhodnutími potvrdili dlouhodobě nesporné kvality jedenáctistupňového světlého ležáku ZUBR Grand. Pěnivý mok, jehož patronem je hokejová legenda a trenér českého národního týmu Miloš Říha, obdržel ocenění Zlatá pivní pečeť za první místo v kategorii světlých ležáků.

 

Stejnou kategorii ovládl také v soutěži Zlatý Pohár PIVEX – Pivo 2019. Tam vedle něj zazářil také ZUBR Gold. Jednak získal první příčku v kategorii světlých výčepních piv, jednak se stal absolutním vítězem celé soutěže, a tedy Pivem roku 2019. „Pivovar ZUBR patří k nejúspěšnějším pivovarům u nás, co se týče počtu získaných prestižních ocenění z degustačních soutěží. Barumka je zase jedničkou motoristického sportu, takže bych řekl, že si toto spojení sedlo velmi dobře,“ pochvaluje si Pluháček.

 

Na své každoročně hojně navštěvované akci ZUBRFEST letos pivovar představil novinku – ZUBR 11° Polotmavý. „Nový letní speciál vyniká plnou chutí s jemnými karamelovými tóny a střední, příjemnou hořkostí. Té je docíleno kombinací čtyř ječných sladů a tří odrůd chmele v čele s aromatickým Žateckým poloraným červeňákem z Tršicka. Věříme, že nejen fanoušky rally zaujme nejen svojí chutí a charakteristickou vůní, ale také sytou barvou v odstínu lesního medu a hustou sametovou pěnou,“ uvedl Ing. Tomáš Pluháček.

PR

Barum Czech Rally Zlín

Fotky

Další články

Komentáře