Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 12. srpna 2020 (11:16) Pavel Jelínek

Po vyrovnaném souboji vyhrála posádka Pech-Uhel Valašskou Rallye .

Pech s Uhlem vyhráli Valašskou Rallye

Po velice vyrovnaném a dramatickém souboji vyhrála posádka EuroOil teamu Pech-Uhel Valašskou Rallye před tovární posádkou Škody Kopecký-Hloušek o pouhých 5,3 s.

Přesně jak v „desetinkách“ skončil jejich vzájemný duel na předchozí Bohemii, tak začal nový na Valašce. Pech vyhrál první vložku o 1,1s, Kopecký kontroval na další vítězstvím o 0,2s, aby třetí zajeli v neuvěřitelném naprosto shodném čase s rozdílem 0,0. Podobně to vypadalo na všech zkouškách. To vše v extrémním horku, což pořádně prověřilo fyzičku závodníků. Fanoušci i členové obou teamů netrpělivě mačkali v rukou mobilní telefony a zkoumali další zajeté časy.

 

 

Čekalo se, která posádka nevydrží nastolené tempo a udělá sebemenší rozhodující chybičku. To se jako zázrakem nestalo, i když Václav Pech jednu pořádně horkou chvilku přiznává: „ Na rychlostní zkoušce Bystřička, jsem špatně odhadl jeden z horizontů. Skočili jsme dál, než byl můj předpoklad a hlavně mimo ideální stopu. Naštěstí tam byl prostor smyk srovnat, ale tep jsem cítil až v krku,“ říká nyní již s úsměvem.

Po pětileté nadvládě továrního teamu na domácích tratích, jsou letošní naprosto vyrovnané souboje Pecha s Kopeckým opravdovou reklamou na motorsport. Drama od prvního do posledního metru závodu poutá velkou pozornost nejen skalních fanoušků a médií, ale i širší veřejnosti. Dalším závodem bude Rallye Pačejov koncem září.

 

 

ValMez Rallye 2020

1. Pech-Uhel EuroOil team 1:11:14,6

2. Kopecký-Hloušek ŠKODA Motorsport + 5,3

3. Mareš-Bucha Laureta Auto ŠKODA Team + 1:04,6

4. Černý-Černohorský Mogul Benzina Racing21 + 1:10,5

5. Jakeš-Machů Samohýl ŠKODA Team + 1:51,8


 

www.VaclavPech.cz

www.vaclavpech-fanclub.cz

 

 

 

 

PR

Fotky

Další články

Komentáře