Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 1. května 2015 (13:39) Pavel Jelínek

Praha postupuje do celoevropského semifinále

Nejlepší custom Harley-Davidson postavilo pražské dealerství 

THE BATTLE OF THE KINGS
H-D CEE má svého Krále Customů – Praha postupuje do celoevropského semifinále

PRAHA, 30. dubna 2015 – Poslední dubnová středa se u Harley-Davidson nesla ve znamení Dark Custom.

V pražském klubu Lávka se totiž uskutečnila Dark Custom party, jejíž hlavním bodem bylo vyhlášení vítězů soutěže přestaveb The Battle of the Kings regionu střední a východní Evropy. Všech 17 dealerství Harley-Davidson tohoto regionu mezi sebou bojovalo o nejzdařilejší přestavbu modelu H-D Street 750 a titul Krále Customů.

Ten získalo pražské dealerství, které svojí přestavbou (na www.harley-davidson.cz) zaujalo během března a dubna nejvíce hlasujících. Pražský dealer zároveň bodoval i u českých novinářů.

Na druhém místě se umístila přestavba budapešťského dealerství a třetí místo získala Varšava. Během večera byla vyhlášená také speciální cena centrály CEE, kterou obdrželo dealerství v Hradci Králové.  

Nyní dealerská soutěž The Battle of the Kings vstupuje do své druhé etapy. V té je možné hlasovat pro devět regionálních šampionů, a to od 11. do 28. května na www.hd.com/customkings.

Z hlasování následně vzejde pět finalistů, kteří se zúčastní velkého evropského klání během legendární show „Wheels and Waves“, která je zaměřená na customizaci. Probíhat bude 11. - 15. června ve francouzském Biarritzu.  

"Jsme nadšeni velkou odezvou, kterou soutěž The Battle of the Kings zaznamenala, což dokazuje i celkový vysoký počet hlasů, které přestavby regionu CEE obdržely,“ říká Martin Heřmanský, country manager Harley-Davidson pro střední a východní Evropu.

"Harley-Davidson je synonymem pro individualizaci motocyklů, a na to právě soutěž The Battle of the Kings poukazuje. Motocykly Harley-Davidson je možné komplexně přizpůsobit dle vlastních požadavků přes naši dealerskou síť, což žádná jiná značka na světě v takovémto rozsahu nenabízí,“ dodává Martin Heřmanský.  

V druhé etapě dealerské soutěže The Battle of the Kings je možné hlasovat pro nejzdařilejší přestavby na: www.harley-davidson.cz.  

Harley-Davidson
Harley-Davidson Motor Company vyrábí customy, cruisery a touringy. Dále nabízí kompletní řadu motocyklových dílů, doplňků a oblečení značky Harley-Davidson. 

Pro více informací navštivte webové stránky Harley-Davidson na 
http://www.harley-davidson.cz.  

PR

Fotky

Další články