Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 9. prosince 2019 (08:16) Pavel Jelínek

Pražský Rallysprint 2019, výsledky.

Vítězem se stal Jan Černý, druhý dojel Grzegorz Grzyb a třetí příčkou zakončil sezónu 2019  Vojtěch Štajf.

Tipcars Pražský Rallysprint 2019 | Výsledky závodu 2019

poř.

tým

jezdec spolujezdec národnost vozidlo skupina total ztráta
1. SK DER Rally Team Jan Černý Martin Tureček CZ Škoda Fabia R5 A 25:29,1  
2. Rufa Sport Grzegorz Grzyb   PL Škoda Fabia R5 A 25:35,4 +6,3
3. Racing 21 Klokočka Volkswagen Team Vojtěch Štajf Radim Kotlář CZ VW Polo GTI R5 A 25:36,1 +7,0
4. Škoda Slovakia Motorsport Martin Koči Igor Bacigál SK/H Škoda Fabia R5 A 25:36,7 +7,6
5. ACCR Czech Rally Team I Ondřej Bisaha Oliver Kiška CZ Hyundai i20 R5 A 25:51,4 +22,3
6. Eurooil Invelt team Václav Pech Petr Uhel CZ VW Polo GTI R5 A 26:07,5 +38,4
7. ACA Škoda Autoklub Team Filip Mareš Jan Hloušek CZ Škoda Fabia R5 Evo A 26:19,2 +50,1
8. Korno Motorsport Karel Trojan Petr Rys CZ Škoda Fabia R5 A 26:25,7 +56,6
9. Drotár Autošport R Igor Drotár Imrich Ferencz SK Škoda Fabia R5 A 26:33,5 +1:04,4
10. Orion Racing Team-KTM Shiva Ondřej Šimek Petr Vilímek CZ Mitsubishi Lancer EVO IX N 26:42,5 +1:13,4
11. Kamiro Racing Tomáš Kukučka Peter Vejačka SK Ford Fiesta R5 A 26:42,7 +1:13,6
12. Kamiro Racing Štefan Rosina Adam Gomori SK Ford Fiesta R5 A 26:44,4 +1:15,3
13. Jan Sýkora Jan Sýkora Pavel Matuška CZ Ford Fiesta R5 A 26:47,9 +1:18,8
14. Automoto klub Pačejov v AČR Josef Peták Ondřej Joska CZ Ford Fiesta RS WRC A 26:55,5 +1:26,4
15. Subaru Rally Team Komárno Lukáš Lapdavský Július Lapdavský SK Subaru Impreza WRX STI N 27:04,3 +1:35,2
16. Jiří Kašpar Jiří Kašpar Thomas Windisch CZ/D Škoda Fabia R5 Evo A 27:05,3 +1:36,2
17. Karel Trněný Karel Trněný Eva Perkhausová CZ Škoda Fabia WRC A 27:16,5 +1:47,4
18. Antonín Tlusťák Antonín Tlusťák Ivo Vybíral CZ Škoda Fabia WRC A 27:50,0 +2:20,9
19. Jan Skála Jan Skála Jiří Skořepa CZ Ford Focus WRC A 27:52,7 +2:23,6
20. Klub Fox Racing v AČR Marcel Tuček Tereza Tučková CZ Mitsubishi Lancer EVO IX N 27:55,3 +2:26,2
21. MK Motorsport Štěpán Zabloudil Petr Stoklas CZ Ford Fiesta R5 A 27:59,8 +2:30,7
22. Rentor Racing, s.r.o. Marek Vlček Tomáš Plachý CZ Škoda Fabia R5 A 28:05,6 +2:36,5
23. Dominik Brož Dominik Brož Adéla Šonská CZ Peugeot 208 R2 A 28:06,2 +2:37,1
24. Petr Nešetřil Petr Nešetřil Jiří Černoch CZ Porsche 997 GT3 A 28:07,2 +2:38,1
25. Martin Lehký Martin Lehký Jakub Kotál CZ Ford Fiesta R2T A 28:13,0 +2:43,9
26. Michal Srb Michal Srb Aleš Pilný CZ Citroën C2 R2 A 28:25,7 +2:56,6
27. Lukáš Pondělíček Lukáš Pondělíček Markéta Pondělíčková CZ Škoda Fabia S2000 A 28:35,4 +3:06,3
28. Lukáš Krupička Lukáš Krupička Pavel Ryšánek CZ Peugeot 208 R2 A 28:39,8 +3:10,7
29. JT Rally Team Jaromír Tomaštík Petr Vydra CZ Mitsubishi Lancer EVO IX N 28:46,0 +3:16,9
30. Racing klub 2008 Lubomír Tenkl Jiří Horák CZ BMW M3 HA 29:03,4 +3:34,3
31. Vladimír Mandík Vladimír Mandík Alexandr Vávrovec CZ Škoda Fabia TDI A 29:12,2 +3:43,1
32. Josef Semerád Josef Semerád Veronika Blaškovanová CZ Mitsubishi Lancer EVO IX N 29:18,2 +3:49,1
33. Garage 77 Petr Hustý Rudolf Kouřil CZ Mercedes-Benz 190 E HA 29:35,0 +4:05,9
34. Miloš Kutílek Miloš Kutílek Jan Nádvorník CZ Fiat Punto JTD A 29:55,2 +4:26,1
35. David Štefan David Štefan Tomáš Arnošt CZ Opel Adam Cup A 30:01,7 +4:32,6
36. Klub Fox Racing v AČR Jan Havel Jakub Štáfek CZ Toyota GT 86 R3 A 30:06,8 +4:37,7
37. Stanislav Budil Stanislav Budil Petr Vejvoda CZ BMW 2002 HA 30:30,5 +5:01,4
38. Sandra Pokorná Sandra Pokorná Václav Klaus ml. CZ Subaru Impreza WRX STI N 30:33,8 +5:04,7
39. Karel Macek Karel Macek Olga Roučková CZ Porsche 997 GT3 A 30:41,2 +5:12,1
40. Jan Hodouš Jan Hodouš Aleš Hodouš CZ Škoda Fabia TDI A 30:47,0 +5:17,9
41. VD Rally Team klub v AČR Luboš Picek Milan Pokorný CZ Škoda Fabia A 30:54,4 +5:25,3
42. JT Rally Team David Suchařípa Pavel Nečas CZ Mitsubishi Lancer EVO IX N 31:46,4 +6:17,3
43. Tomáš Neruda Tomáš Neruda Jan Červený CZ Škoda 130 LR HA 31:50,3 +6:21,2
44. Miroslav Fišer Miroslav Fišer Jiří Kulhan CZ Ford Fiesta R1 A 31:58,5 +6:29,4
45. Milan Blahout Milan Blahout Petr Chaloupka CZ Škoda 130 L HA 32:20,5 +6:51,4
46. Zdeněk Pokorný Zdeněk Pokorný Richard Lasevič CZ Škoda Fabia R5 A 33:30,1 +8:01,0
47. Martin Semerád Martin Semerád Dušan Vít CZ Škoda Fabia R5 A 37:54,1 +12:25,0
ODSTOUPILI
1 Petr Semerád Petr Semerád Jiří Hovorka CZ Škoda Fabia R5 Evo A Havárie
2 Karel Štochl Karel Štochl Adéla Vacková CZ Škoda Fabia R5 Evo A Havárie
3 Auto Kožmín Rally Racing Martin Šikl Martin Pecina CZ Mitsubishi Lancer EVO IX N Spojka
4 Tomáš Enge Tomáš Enge Lucie Engová CZ Ford Escort RS 2000 MKII HA Technická závada
5 Duck Racing v AČR Petr Kačírek Petra Řiháková CZ Škoda Fabia R5 A Havárie
6 Invelt s.r.o. Jiří Jirovec Josef Král CZ Toyota Corolla WRC A Technická závada
7 Marian Šín Marian Šín Ondřej Refka CZ Škoda Fabia R5 A Ulomené kolo
8 Auto Kožmín Rally Racing Martin Kožmín Eduard Perski CZ Ford Escort Cosworth HA Odstoupili
9 Rallyesport Poděbrady klub v AČR Václav Dunovský Luboš Dejl CZ Peugeot 208 R2 A Technická závada
10 Duck Racing v AČR Martin Kučera Radek Mareš CZ BMW 318 iS HA Odstoupili
11 Jiří Petrášek Jiří Petrášek Pavel Novotný CZ Opel Ascona HA Spojka
12 VD Rally Team klub v AČR Jan Dostál Petr Brejla CZ Škoda Fabia A Požár vozu
13 Martin Klepáč Martin Klepáč Petr Krčma CZ Peugeot 205 Gti HA

Technická závada

 

Zdroj: 

 

 

Fotky

Další články

Komentáře