Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Sobota, 14. listopadu 2020 (09:09) Pavel Jelínek

Předběžné kalendáře FIM Speedway Grand Prix 2021 jsou odhaleny.

SVĚTOVÉ PLOCHODRÁŽNÍ ZÁVODY U NÁS ZNAJÍ SVÉ TERMÍNY


Předběžné kalendáře FIM Speedway Grand Prix a Monster Energy FIM Speedway of Nations jsou zveřejněny a potěšili i české fanoušky. V prvně jmenované sérii nechybí pražská Markéta, kde se motory plochodrážních motocyklů rozburácejí 5. června.

Český podnik se tak stane nejdéle působícím závodem v kalendáři tohoto významného seriálu, jehož je součástí již od roku 1997. Kalendáře se samozřejmě mohou změnit kvůli pandemii COVID-19. Pardubická Zlatá přilba bude opět hostit podnik seriálu FIM Flat Track World Championship. Tato rozvíjející se disciplína si již našla oblibu řady fanoušků a je tak potěšitelné, že právě Česká republika má v tomto seriálu své zastoupení v podobě předposledního závodu seriálu.

Velmi zajímavou podívanou bude zcela jistě také poslední dosud nejmenovaný světový podnik, který bude Česká republika hostit v roce 2021. Jedná se samozřejmě o poslední finálové klání šampionátu FIM Speedway U21 World Championship.

Zde opět zabojují naděje světové ploché dráhy a nezbývá než doufat, že se vše odehraje za přítomnosti plných tribun pardubického stadionu ve Svítkově. Stejně jako závod Flat Tracku i světový závod juniorů bude tvořit doprovodný program k 73. Zlaté přilbě města Pardubic.

 

 

 

 

 

 

 

 

PR

Zdroj AČR

Fotky

Další články

Komentáře