Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 19. září 2019 (19:02) Pavel Jelínek

Předplacené služby pro mobilitu využívá na 1,2 milionu vozidel.

Bridgestone zvolil pro nedávno převzatou telematickou divizi obchodní jméno „Webfleet Solutions“

V regionu EMEA využívá nyní předplacené služby pro mobilitu a řešení pro vozové parky více než 1,2 milionu vozidel

Bridgestone přejmenuje společnost TomTom Telematics na Webfleet Solutions s účinností od 1. října 2019. Společnost Bridgestone Europe (Bridgestone) převzala firmu TomTom Telematics k 1. dubnu 2019.

 

Získání společnosti TomTom Telematics bylo motivováno ambicí společnosti Bridgestone rozšířit své digitální kompetence v rámci pokračující transformace z výrobce prémiových pneumatik na lídra v oblasti řešení pro mobilitu. Nová součást společnosti Bridgestone je evropskou jedničkou mezi poskytovateli řešení pro vozové parky. Tento segment trhu se vyznačuje dvouciferným růstem.

 

Letošní akvizice upevnila postavení společnosti Bridgestone v oblasti datových řešení, která zvyšují efektivitu a hospodárnost provozu vozových parků. Nové obchodní jméno Webfleet Solutions bylo inspirováno hlavní platformou poskytovaných řešení, WEBFLEET, na jejímž základě jsou vozovým parkům již 20 let nabízeny telematické systémy nejvyšší úrovně.

Webfleet Solutions odráží ambice společnosti Bridgestone poskytovat svým zákazníkům širší sortiment digitálních řešení pro mobilitu a vozové parky a upevnit své vedoucí postavení v globálním měřítku. V regionu EMEA využívá nyní předplacené služby pro mobilitu a řešení pro vozové parky více než 1,2 milionu vozidel.

 

Paolo Ferrari, generální ředitel a prezident společnosti Bridgestone EMEA, k této záležitosti uvedl: „Převzetím společnosti Webfleet Solutions na začátku letošního roku jsme vytvořili centrum pro řešení zaměřená na vozové parky. Společně máme všechny předpoklady pro vedoucí postavení v oblasti mobility, která je neuvěřitelně vzrušující, rychle rostoucí a inovativní. Máme ambice, infrastrukturu a zdroje, data i know-how a máme lidi s jejich bezkonkurenčními znalostmi a dovednostmi. V situaci, kdy se nové světy síťově propojené a autonomní mobility rychle stávají realitou, zajistí Bridgestone a Webfleet Solutions našim zákazníkům, aby mohli využívat všechny přínosy této nové éry.“

 

Týmy společností Bridgestone a Webfleet Solutions pokračují od prvního potvrzení akvizice v průzkumu nových příležitostí a vývoji společných inovací pro zajištění budoucího obchodního růstu a poskytování přidané hodnoty zákazníkům.

 

 

Globální olympijská a paralympijská partnerství společnosti Bridgestone Corporation:

Společnost Bridgestone Corporation se sídlem v Tokiu je největší společností na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů a ve svém podnikání realizuje misi „Sloužit společnosti nejvyšší kvalitou“. Bridgestone se stal hrdým globálním olympijským partnerem v roce 2014 a globálním paralympijským partnerem v roce 2018. Společnost má globální práva k olympijskému a paralympijskému hnutí až do roku 2024. Toto období zahrnuje olympijské a paralympijské hry v Tokiu v roce 2020, v Pekingu v roce 2022 a v Paříži v roce 2024. Bridgestone nabízí produkty, služby a řešení, které zlepšují lidem mobilitu, život, práci i trávení volného času.

Jeho podpora olympijských a paralympijských hnutí navazuje na bohatou, více než 100letou historii společnosti Bridgestone v oblastech sportu a inovací. Olympijské a paralympijské aktivity značky Bridgestone jsou založeny na globálním poselství „Chase Your Dream“ – „Běžte za svými sny“. Jeho záměrem je inspirovat lidi, aby překonávali překážky a vytrvali ve snaze o naplňování svých cílů.

Bridgestone má jako globální partner marketingová práva, která se týkají kompletní produktové řady pneumatik, služeb pro pneumatiky a vybraných služeb pro automobily, motorových jízdních kol, ložisek pro seismickou izolaci a různých budov a průmyslových produktů.

 

Společnost Bridgestone v Evropě, na Středním východě a v Africe

 

Jsme zastoupením největší společnosti na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů v regionu EMEA. Již téměř 90 let poskytujeme jistotu, že se lidé i zboží dostanou na místo určení s nejvyšší mírou komfortu a bez zdržení.

V současném světě, charakterizovaném rychlými změnami, intenzivně pracujeme na našem rozvoji, abychom i nadále nabízeli skutečná řešení skutečných problémů, jimž čelí naši zákazníci. Bridgestone EMEA proto prochází rychlou transformací z výrobce prémiových pneumatik na vedoucího poskytovatele řešení pro mobilitu. Jsme průkopníkem nejmodernějších produktů a řešení a provozujeme jedny z nejvyspělejších výrobních závodů v Evropě, disponujeme nejlepšími technologiemi na světě a udržujeme prestižní partnerství. V rámci naší pokračující transformace usilovně utváříme budoucnost mobility.

Více informací o společnosti Bridgestone v regionu EMEA naleznete na webových stránkách www.bridgestone-emea.com a www.bridgestonenewsroom.eu. Sledujte nás na portálech Facebook, Instagram, YouTube a LinkedIn.

 

PR

Další články

Komentáře