Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Sobota, 9. dubna 2016 (21:39) Rostislav Bajko

První fotografie a video z Brna

 

Tak a máme tu první den tuning show v Brně. Dnešní den navazuje na počasí z minulého ročníku. Tedy děšť a déšť. Ale i tak jsme se vydali mrknout na plochu pro tunery. 

A co jsme zjistili ? Plocha se pomalu plnila netrpělivými tunery. Všude dobrá nálada, občas pivíčko (hlavně Tomino). Soustavné stavění nepromokavých přístřešků a mezi tím občas nadupaný motor v točkách motorové pily.


Odvážní šoféři zkouší drifty na uzavřené ploše a za značného posměchu El Tomina Driftuse zkouší pálit pneumatiky. Bohužel, v současné době to nekouří, bo El Tomino Driftus odborně naznal, že "Má na p..u kola a je mokro". 

V každém případě se přijděte mrknout na jeho dovednosti a nechte se povozit na místě spolujedce. Stojí to za těch pár kaček.


Takže všem co jsou ještě nerozhodnuti, vemte káru a otočte se v Brně. Srazy tunigářů jsou fakt jen o dobré náladě a i když zítra sluníčko asi vidět nebude, tak předpověď na neděli je bez deště. A to je základ. 


Tak všem borcům a borkám, kteří nocují ve stanech na place, tak přejeme příjemný večer na párty a dobrou noc.

První fotečky si prohlédněte přímo pod článkem.

 

 

Fotky

Další články

Komentáře