Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 27. července 2020 (09:24) Pavel Jelínek

Rally Příbram 2020 vyhrál mladík Petr Semerád.

Vítězem 40. ročníku Rally Příbram 2020 se nakonec stal devatenáctiletý Petr Semerád, kráčející úspěšně ve šlépějích svého otce Josefa i bratra Martina. Startoval za volantem speciálu Škoda Fabia R5  a do vedení se dostal  po  havárii Vojtěcha Štajfa s Polem R5. Ten  po větší část soutěže vedl, ale v předposlední erzetě svůj vůz nezvládl a skončil mimo trať.


Stříbrný v úvodním dílu Rallyesprint série 2020, která se tak konečně po koronavirových odkladech rozjela, dojel Martin Vlček  s Hyundaiem R5 a to  o 1,8 sekundy, zatímco  bronz  putoval na Moravu Romanovi Odložilíkovi.

 

 

 


V Příbrami úspěšně zahájená Rallyesprint série 2020 bude  pokračovat již za dva týdny, tedy 8. srpna Valašskou rallye. Ta bude zároveň součástí "velkého" mistrovství České republiky 2020.

 


Krátká televizní reportáž viz ZDE.

Viz více k Valašce zde.


Ve Valašském Meziříčí se blíží uzavírání přihlášek. Jede se zde za dva týdny.
KOWAX ValMez Rally a Rallysprint se uskuteční 7. – 9. srpna 2020, úlohu tradičního centra ve Valašském Meziříčí však tentokrát obrazně převezme prostor polygonu Tatra v Kopřivnici.

Nebo zde :
Na Valašce se předvedou i známé vozy Trabant.
KOWAX Rally ve spojení s fulneckou akcí Trabant Retro

 

Fotky

Další články

Komentáře