Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 10. května 2017 (16:59) Pavel Vrba

Rally Show & Autosalon Show & Helicopter Show se kvapem blíží.

I v letošním roce je Rally show pojata jako festival zážitků, při které si budou moci návštěvníci  vyzkoušet například roli navigátora v závodním rallyovém speciálu se skokem přes most, jízdu na závodním okruhu, jízdu v kabině driftového speciálu, či v nákladních vozech, které se pravidelně účastní mistrovství České republiky v Truck Trialu.
Celý program je navíc doplněn statickými ukázkami automobilů v rámci Autosalonu, včetně možnosti otestovat si jízdní vlastnosti těchto nových vozů.  V rámci festivalu zážitků si budou moci opět návštěvníci  vyzkoušet řízení vznášedla, bagrování, jízda v rámci Off-roadu závodními  speciály Rally Dakar a mnoho dalších.

 Hlavním tahákem 9.ročníku Rally show bude pár desítek závodních vozů, za jejich volanty se objeví známí i méně známí jezdci, jako je například, Karel Macek s vozem Porsche 997 GT 3, Antonín Tlusťák se Škodou Fabia R5, Martin Vlček s vozem Peugeot 206 Kit Car, Václav Švec s vozem Subaru Impreza STI, Silvestr Mikuláštík se Škodou Octavia WRC a mnoho dalších.
 


Novinkou letošního ročníku je jedna vstupenka na obě akce, umožňující shlédnout program jak vlastního Rally Show, tak i  Helicopter Show.   
  

     

Veškeré podrobnosti o této akci naleznete zde:

Fotky

Další články

Komentáře