Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 4. srpna 2020 (09:33) Pavel Jelínek

Šampionát Formula E se pojede devět dní jen v Berlíně .

Versailles 3. srpna 2020

DS Techeetah, vedoucí jezdec i tým v šampionátu ABB FIA Formula E, se připravuje obhájit v Berlíně své tituly!

DS Automobiles a její partner Techeetah se od středy 5. srpna do 13. srpna vrací na mistrovství Formule E, jehož 6 závodů proběhne bez diváků na trati Berlín–Tempelholf. Prémiová značka skupiny PSA staví v rámci velmi přísných hygienických opatření na trať dva vozy DS E-Tense FE20 s cílem opět získat titul v pohárů jezdců i týmů.

 

Ve výjimečné situaci výjimečné opatření. Poslední závody šampionátu Formule E se budou konat pouze v jednom městě (Berlín) během pouhých 9 dnů! Účastníky čeká sportovní výzva, kterou jsou Jean-Eric Vergne, dvojnásobný šampion tohoto mistrovství a držitel titulu 2018/2019, a Antonio Felix Da Costa, současný lídr pořadí jezdců, odhodlaní přijmout!

 

Tým DS Techeetah, který vede pořadí týmů, se bude moci spolehnout na jejich zkušenost se strategií závodu i na výkonnost vozů DS E-Tense FE20.

 

 

 

 

 

Xavier Mestelan-Pinon, ředitel divize DS Performance: „Poslední závod v Marrákeši na konci února, který vyhrál Antonio, nás posunul na vrchol obou šampionátů. Po pětiměsíční pauze je důležité navázat na dynamiku začátku sezóny a upevnit své pozice. Toto obnovení (a konec!) šampionátu představuje skutečnou výzvu. 6 závodů za 9 dní na 3 různých okruzích! A to vše na trati, která má speciální povrch, jenž klade velké nároky na pneumatiky, zejména když stoupají teploty.

Pokud chceme být rychlí, musíme kromě řízení energií rychle najít i správná nastavení. Doufáme, že změny provedené na voze, zejména pokud jde o jeho software, přinesou své ovoce. Jsme si vědomi, že během 9 dnů se odehraje polovina sezóny, ale jezdci i tým jsou motivovanější než kdykoli předtím, aby se DS opět zapsal do historie Formule E!“

 

 

 

Berlín / Harmonogram šesti posledních závodů 6. sezóny:

 

5.–6. srpna 2020 (obrácená trať)

8.–9. srpna 2020 (tradiční trať)

12.–13 srpna 2020 (trať s novými úseky)


 

 

 

DS TECHEETAH

Čínský tým Techeetah Formula-E se účastní mistrovství FIA ABB ve Formule E. Majitelem týmu je společnost Seca (Shanghai) Limited.

V sezóně 2017/2018 získal s tímto týmem Pohár pilotů Jean-Éric Vergne, který společně s André Lottererem zajistil týmu i druhé místo v Poháru týmů Formule E.

Pro sezónu 2018/2019 mistrovství FIA Formule E se Techeetah spojil s DS Automobiles a vznikl tým DS Techeetah.
14. července 2019 zvítězil tým DS Techeetah v Poháru týmů páté sezóny FIA Formule E a Jean-Éric Vergne získal rovněž Pohár pilotů.


 


 


 

CHINA MEDIA CAPITAL (CMC)

China Media Capital („CMC“) založil a řídí Ruigang Li, jedna z nejdůležitější osobností v oblasti provozního řízení a investic směřovaných do médií a zábavy v Číně i ve světě. CMC vytvořila a podpořila řadu nových vůdčích osobností v oblasti médií a zábavy, internetu a mobilních zařízení zahrnujících životní styl, film, televizi, hudbu, sport, zábavu, finanční média, finanční datové služby, online videa, smart TV, reklamu, sociální sítě, hry, online vzdělávání, e-commerce, O2O atd.


 

SECA

Seca se sídlem v Šanghaji je přední čínskou společností zabývající se řízením a marketingem sportu se specializací na reprezentaci sportovních talentů, organizaci akcí a vývoj obsahu. Mezi investory společnosti patří Holdings China Media Capital (CMC) a Yao Ming, člen Síně slávy NBA.DS AUTOMOBILES

Značka DS, která vznikla v roce 2015, se opírá o výjimečný odkaz vozu DS z roku 1955. Jejím základním rysem je avantgardní duch a ambicí ztělesnit know-how francouzského luxusu v automobilovém odvětví. DS Automobiles je prémiovou značkou skupiny PSA.

Vozy DS jsou určeny pro zákazníky, kteří usilují o osobní vyjádření a milují nové technologie, u druhé generace modelů DS se snoubí elegance a špičkové technologie. SUV DS 7 Crossback, DS 3 Crossback a DS 9 tvoří modelovou řadu šesti vozů, které jsou v nabídce i ve verzi s elektromotorem a označením E-Tense.

100% elektrický DS 3 Crossback E-Tense, hybridní plug-in DS 7 Crossback E-Tense 4×4 s výkonem 300 k a pohonem 4 kol a emisemi pouhých 30 g CO2/km, využívají know-how, které DS získala společně se získáním Poháru pilotů i týmů ve Formuli E 2018/2019.

Pro náročné zákazníky vytvořila společnost DS Automobiles program exkluzivních prémiových služeb „ONLY YOU, l’expérience DS“ pro jedinečný zážitek z kontaktu se značkou DS.

Značka DS, která je přítomna v 39 zemích, vytvořila a vyvinula exkluzivní prodejní síť, kterou tvoří po celém světě 427 showroomů DS Stores a DS Salons.


 

PR

foto týmů

Fotky

Další články

Komentáře