Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 4. prosince 2020 (13:57) Pavel Jelínek

Sběratelské a fanouškovské předměty jsou součást jedinečného dárku pro fandy.

Druhý advent výhodných Vánoc s autodromem přináší novinku, Mystery Box

Zvýhodněná vánoční nabídka mosteckého autodromu přináší ve druhém adventním týdnu novinku. Vedle kurzů bezpečné jízdy pro odpovědné řidiče, jejichž prioritou je chránit životy a zdraví své a svých nejbližších, pronájmu závodního speciálu pro milovníky adrenalinu v krvi z ostřejší jízdy po závodním okruhu a dalších zajímavých služeb a produktů stojí jistě nyní za pozornost také limitovaná vánoční edice Mystery Box.

Jde o sběratelské, fanouškovské a další předměty, jež tvoří součást jedinečného dárku. Každý z nich je přitom unikátem. Mystery Box je jako jediný z nabízených dárků dostupný výhradně v kampani Vánoční prodej 2020, objednávky proto autodrom přijímá jen do pátku 18. prosince.

 

 

„Otevřeli jsme náš archiv a chceme se podělit o poklady, které ukrývá. Obdarovaní se proto mohou těšit na termohrnek s vánočním motivem, tričko s motivem mosteckého závodního okruhu, repliku archivního programu významné motoristické události na mosteckém okruhu, tři pohledy s tématikou motoristického sportu, pexeso s fotkami ze závodních víkendů na autodromu, omalovánky, historický plakát či 10 fotografií jezdců, některé s originálním podpisem.

Jednotlivé balíčky obsahují vzhledem ke svému zaměření fotomateriály, programy i pohledy z let 1949 – 2020,“ vyjmenovala obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Všechno ale neprozradila. Konkrétní podoba některých předmětů totiž zůstane zahalena rouškou tajemství, a bude tak pro každého překvapením. „Každý pátý zákazník, který zakoupí Mystery Box, získá navíc volnou jízdu ve vlastním voze po velkém okruhu autodromu. Každý desátý pak obdrží nad rámec zakoupeného setu jízdu v závodním speciálu OCR po dráze,“ doplnila Jana Svobodová.

Ve druhém adventním týdnu zájemci pořídí dárky z vánoční nabídky autodromu se slevou 15 procent.

 

 

 

 

 

Výhodné Vánoce s autodromem nabízejí bezpečí pro celé rodiny i adrenalinové zážitky

Mostecký autodrom přichází v tomto čase tradičně se zvýhodněnou vánoční nabídkou. Kurzy bezpečné jízdy potěší odpovědné řidiče, jejichž prioritou je chránit životy a zdraví své a svých nejbližších. Pronájem závodního speciálu zase zvedne adrenalin milovníků ostřejší jízdy.

Vybírat je ale možné z řady dalších služeb a produktů. Tentokrát mohou zájemci o netradiční, originální a výjimečné dárky pod stromeček využít neobyčejných adventních slev. „Zvolili jsme princip čím dřívější nákup, tím levnější,“ vysvětlila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Svobodová.

V praxi to znamená, že kdo nakoupí v týdnu po první adventní neděli, získá nejvýhodnější slevu ve výši 20 procent původní ceny. Naopak, kdo nechá nákup až na týden před Štědrým dnem, spokojí se s pětiprocentní slevou.

Dárky z autodromu jsou vhodné pro muže i ženy, a to nejen fanoušky motoristického sportu. Vánoční nabídka zahrnuje poukaz na kurz bezpečné jízdy, poukaz na kurz bezpečné jízdy – úroveň 2, poukaz na pronájem okruhového speciálu OCR k jízdě na velkém závodním okruhu nebo poukaz na volnou jízdu na vlastním motocyklu po dráze.

„Součástí nabídky jsou ale také limitované sběratelské a fanouškovské sety. Obsahují například tričko kolekce Racing Legends, repliku dobového programu závodu slavné Intersérie, fotografie slavných pilotů s podpisem, historické plakáty a další,“ upřesnila Svobodová.

Autodrom připravil jako bonus k vánoční nabídce také každodenní soutěž na svých facebookových stránkách. „Kdo zakoupí některý ze zvýhodněných poukazů či produktů, může vyhrát vstupenku na závodní víkend, dárkový předmět nebo zážitkovou akci.

Sledujte https://www.facebook.com/autodrommost,“ doplnila Svobodová.

 

 

 

PR

foto AMD

 

 

 

 

Fotky

Další články

Komentáře