Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 9. března 2020 (08:12) Pavel Jelínek

Show Arena v Brně diváky opravdu lákala.

Show Arena diváky opravdu lákala a slabším povahám tuhla krev žilách

Na Motosalonu nesmí chybět jezdci Crazy Day, pro které je především důležité, aby se diváci dobře bavili a byli uvolnění. Program připravovali kaskadéři několik měsíců před samotným brněnským veletrhem a program je opravdu mimořádný a připravený tak, aby byl zajímavý i pro diváka, kterého kaskadérství na motorkách úplně nebaví. Ať už je to „jízda smrti“ po zadních či předních kolech nebo drifty.  

Letos jsou k vidění také mimořádné kousky jako jsou salta na kolech, skoky na rampách a překážkách, kombinované s technickou přesností a profesionalitou, přesto některým divákům chvílemi tuhla krev žilách.

 

Do Brna se připravoval přímo hvězdný tým, diváci tak mohli sledovat například jedenáctinásobného mistra světa v biketrialu Vaška Koláře, přijel i David Janáč, nejlepší český kaskadér na kole, který obhájil několik prvenství v České republice, v Evropě je pátý a desátý na světě.

Do Brna dorazil i Mára Vinš, který vybojoval druhé místo v trialu na mistrovství republiky. „Kluci předvádí i takový souboj, kdy vy můžete rozhodnout, kdo je lepší,” vyzýval Honza Holub za organizátory k zapojení diváků, kteří svorně potvrdili, že se v Show Areně dějí přímo neskutečné věci.

„Máme tady Patrika, který je v České republice jediný kaskadér, který předvádí takové věci, že se nechává roztahovat na motorce na kolečkových bruslích v obrovské rychlosti. Nechá se navézt na rampy a tam dělá salta, má na to už i pevnější helmu. Pro to, aby dostal ještě větší rychlost, má na bruslích připevněný speciální věcičky, aby před skokem dostal opravdu velkou rychlost a mohl tam to salto mrsknout,“ popsal Honza Holub mimořádnou show na kolečkových bruslích.

 

PR

Zdroj BVV

Další články

Komentáře