Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 19. října 2020 (10:06) Pavel Jelínek

Silniční motoškola na Masarykově okruhu vstupuje do nové éry.

SPOUŠTÍME SILNIČNÍ MOTOŠKOLU 2.0. POŘIĎTE SI VYLEPŠENÝ KURZ NA SEZÓNU 2021

Ještě víc tréninku, ještě individuálnější přístup instruktorů a ještě lepší výuková plocha. Silniční motoškola vstupuje do nové éry.

Chcete si každou jízdu na motorce maximálně užít a zároveň se na silnicích cítit bezpečně? Absolvujte vylepšený koncept našeho nejprodávanějšího kurzu.

CO JE VE VERZI 2.0 NOVÉHO?

Na silniční motoškolu se nám schází prakticky jenom pozitivní zpětná vazba, ale chtěli jsme kurz vyladit k ještě větší spokojenosti účastníků.

Proto jsme pečlivě posbírali všechny podněty od stovek účastníků, kteří na motoškolu každoročně přijedou. Představujeme vám výsledek:

Klademe důraz na maximálně individuální přístup – snížili jsme celkový počet lidí v jednom kurzu. V každé skupině bude maximálně 5 účastníků na instruktora.
Přepracovali jsme časový harmonogram kurzu a vymysleli pro vás 90 minut tréninku navíc.
Žádné parkoviště. Než vyjedete na závodní dráhu, budete trénovat na nejmodernější výukové ploše Polygonu Brno.

 

 

 

Zbytek oblíbené výuky zůstává přesně takový, jak ho máte rádi. Unikátní, intenzivní a zábavný. Včetně dvou hodin strávených na závodní dráze.

POŘÍDIT SI KURZ SILNIČNÍ MOTOŠKOLY NA SEZÓNU 2021

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Ut1gYVwH1mo

 

 

UČTE SE OD NEJPOVOLANĚJŠÍCH

Nečekejte nudu jako v autoškole. O výuku se u nás starají profíci ve svém oboru. Bývalý pilot MotoGP Karel Abraham, král Šumavy Pepa ‚Sršeň‘ Šiler, nebo šéfredaktor magazínu Motohouse Karel Táborský. Všichni instruktoři jsou připraveni vám předat svoje cenné know-how.

 

Jezdec MotoGP Karel Abraham se účastní pouze vybraných termínů. Jeho účast je uvedena v detailu konkrétního termínu.

 

 

Online prodej končí vždy týden před vypsaným termínem. Pokud se budete chtít konkrétního termínu zúčastnit na poslední chvíli, kontaktujte nás prosím.

MOMENTÁLNĚ NENÍ ŽÁDNÝ VOLNÝ TERMÍN K DISPOZICI.

Termíny zatím vypsány nejsou, ale to neznamená, že si motoškolu nepořídíte už teď. Aktuálně si kurz můžete koupit bez termínu.

 

PR

Zdroj

 

 

 

Fotky

Další články

Komentáře