Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 28. května 2018 (19:24) Pavel Jelínek

Sportovní nebo bezpečná jízda na skútru?

Sportovní styl, nebo bezpečná jízda na velkém skútru?

Nové pneumatiky Battlax Scooter SC2 a SC2 Rain nedělají žádné kompromisy!

Bridgestone, největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů1, vylepšil svou řadu pneumatik pro skútry nejmodernějšími technologiemi ze světa motocyklových pneumatik Battlax.

Majitelé velkých skútrů mají nyní na výběr sportovní pneumatiku Battlax Scooter SC2 a cestovní pneumatiku Battlax Scooter SC2 Rain pro každodenní cestování na velkých skútrech.

Nico Thuy, vedoucí oddělení „Europe – Motorcycle“ ve společnosti Bridgestone EMEA, k tomu říká: „Bridgestone ještě pečlivěji naslouchal požadavkům a přáním zákazníků, a proto vyvinul dvě verze nových pneumatik Battlax pro skútry, které jsou vhodné pro různé způsoby používání a jízdní styly. A díky využití našich nejlepších technologií pro pneumatiky Battlax u obou verzí slibují pneumatiky Battlax Scooter SC2 a SC2 Rain jezdcům nepřekonatelné provozní vlastnosti.“

Battlax Scooter SC2: sportovní pneumatika pro velké skútry

Pneumatika Battlax Scooter SC2 se zaměřuje na nejlepší možné provozní vlastnosti na suchém povrchu a při jejím vývoji nalezly uplatnění nejmodernější technologie, použité u pneumatiky Battlax Hypersport S21. Jezdci ocení snadné řízení sportovního skútru a potěšení z jízdy, které pneumatika SC2 umožňuje díky své vyspělé konstrukci.

„Hypersportovní“ dezén běhounu pneumatik SC2 pro přední a zadní kolo poskytuje optimální tuhost, styčnou plochu s povrchem vozovky a adhezi díky novým směsím, které byly vybrány na základě jejich vynikající adheze na suchém povrchu za všech provozních teplot.

Běhoun pneumatiky pro zadní kolo s technologií třísekční směsi2 nabízí jezdcům to nejlepší z obou světů: vysokou úroveň adheze a maximální pocit kontaktu s vozovkou při průjezdu zatáčkou díky optimalizované směsi v ramenní oblasti a velkou odolnost vůči opotřebení, jíž se vyznačuje směs v prostřední části běhounu. Zároveň je zajištěna nejvyšší úroveň provozních vlastností po celou dobu životnosti pneumatiky.

Battlax SC2 Rain: cestovní pneumatika pro bezpečné každodenní cestování a pocit jistoty na mokru

Battlax Scooter SC2 Rain poskytuje výjimečnou trakci a ovladatelnost na mokrém povrchu, čímž podporuje jezdce na skútrech při jejich každodenním cestování. Základem vývoje se staly technologie, představené s novou pneumatikou Battlax Sport Touring T31, jež slibují bezpečnou jízdu a maximální pocit jistoty v jakýchkoli podmínkách.

Pneumatiky SC2 Rain pro přední a zadní kolo používají dezén běhounu sportovní cestovní pneumatiky Battlax T31, který harmonicky kombinuje stabilitu při jízdě přímým směrem a pohotové reakce při změnách směru jízdy. Provozní vlastnosti na mokru optimalizují kromě vyššího podílu drážek pro účinnější odvádění vody ze stopy také nové pryžové směsi s vysokým obsahem siliky. Pneumatiky díky tomu nabízejí výjimečnou adhezi na chladném a mokrém povrchu.

I v tomto případě zaručuje běhoun s technologií třísekční směsi3 mimořádnou adhezi a pocit bezpečného kontaktu s vozovkou při průjezdu zatáčkou díky optimalizované směsi v ramenní oblasti a značnou odolnost vůči opotřebení, jíž se vyznačuje směs v prostřední části běhounu. Zároveň je zachována nejvyšší úroveň provozních vlastností po celou dobu životnosti pneumatiky.

Pneumatika Battlax Scooter SC2 je nabízena ve 2 rozměrech pro přední a zadní kolo; pneumatika SC2 Rain je k dispozici v 1 rozměru pro přední kolo a ve 3 rozměrech pro zadní kolo.

Chcete se dozvědět více o společnosti Bridgestone a motocyklech? Sledujte nás na motocyklových stránkách Bridgestone Moto na Facebooku a Instagramu, případně navštivte webové stránky www.grippingstories.com a www.bridgestone.eu.

 

 

 

 

PR

Fotky

Další články

Komentáře