Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 4. června 2020 (18:19) Karel Lacina

SRO America GT Rivals skončilo na okruhu v Kyalami.

Na virtuálním okruhu Kyalami Grand Prix Circuit skončil šampionát SRO America GT Rivals Esports a závod to byl hodně napínavý.

Dva jezdci z bohatými zkušenostmi ze sim závodů,Bryan Heitkotter a David Perel, si to tvrdě rozdali o vítězství, když na domácí trati startující Perel vedl až do posledních fází závodu a jeho náskok se vyšplhal až na dvě sekundy. Heitkotter tlačil a každým metrem svého soupeře stahoval, aby mu v cíli chyběly pouhé dvě desetiny sekundy.

V cíli se však přesto mohl radovat, když po pěti vyhraných závodech slavil titul prvního šampiona v historii. Na třetí stupínek vystoupil Tom O'Gorman s Porsche, startující z první pozice. Ten svoje postavení hned v úvodu neuhájil, ale přesto si na své konto připsal nejlepší výsledek v celé krátké sezoně.

 

 

 


Jako trest za prohřešky v předchozím závodě musel ze zadních pozic startovat Nelson Mason. Již v minulých dějstvích předvedl, že dokáže být velice rychlý a svoji pověst potvrdil i v Kyalami. Po velké stíhací jízdě viděl cíl jako čtvrtý v pořadí.

Jezdce v první pětce doplnil šampion Champion Motorsports sim racer Thomas Lastre s Bentley Continental.

Poté, když se mu podařilo vyhnout se všem incidentům v prvním kole, usadil se na pátém místě a to udržel až do cíle. Naopak hned v prvním problému se ocitl Nick McMillan a přestože se ocitl až na chvostu celého pole dokončil jako šestý.


V červenci už by se mělo začít závodit v reálném světě, když zahajovací podnik proběhne na okruhu ve Virginii, pro sim jezdce stejně jako pro jejich skutečné kolegy se však chystá 2GT Rivals, včetně jedné speciální akce, o níž budou podrobnosti zveřejněny v průběhu roku.

 

 

 

 

Zdroj: SRO America

Neprošlo jazykovou korekturou
 

Další články

Komentáře