Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Neděle, 17. května 2020 (15:16) Karel Lacina

Švédský šampionát STCC TCR Scandinavia pojede zatím bez diváků.

Revidovaný kalendář pro letošní rok představil šampionát STCC TCR Scandinavia a o titul se pojede v během pouhých čtyř víkendů, přičemž některé závody proběhnou bez diváků.


Vše by mělo začít 2. července, kdy v Gellerasen Areně proběhnou předsezonní testy, aby se 15.- 16. srpna na stejném místě poprvé závodilo naostro, a pokračovat se bude hned za čtrnáct dní ve Skelleftea Areně.

Poté bude následovat pauza, během níž na Mantorp Parku proběhnou 11. září další oficiální testy, a celou sezonu zakončí nejprve 2. a 3. října opět Mantorp Park a o týden později Knutstorp. Znamená to, že bez náhrady byly zrušeny závody v Kodani a Falkenbergu.

 

 

 


" Je důležité zdůraznit, že kalendář je zatím předběžný, zejména jeho první část. Je velice pravděpodobné, že minimálně první dva víkendy proběhnou bez diváků.

Proto velice aktivně pracujeme na tom, abychom za současných okolností přinesli fanouškům co největší zážitek doma a brzy odhalíme více podrobností o výrazném živém pokrytí. Plánujeme tu nejhorší možnou variantu a věříme v tu nejlepší a pokud bude možné v závěru roku závodit již před diváky, budeme to považovat za bonus.

V současné době máme přihlášených 14 jezdců a v brzké době odhalíme další podrobnosti" - řekl Micke Bern, šéf STCC.

 

Předběžný kalendář STCC 2020

15. - 16. srpna - Gelleråsen Arena 
28. - 29. srpna - Skellefteå Drivecenter Arena

2. - 3. října - Mantorp Park 
9. - 10. října - Ring Knutstorp

 

 

Zdroj: STCC

Neprošlo jazykovou korekturou

Další články

Komentáře