Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Sobota, 2. ledna 2021 (00:20) Pavel Jelínek

Tomáš Ouředníček byl ze své nové Toyoty po shakedownu opravdu nadšený.

Silvestr na Dakaru 2021: Do nového roku v plném nasazení!
 

Tomáš s Davidem se v přístavu opět konečně shledali se svou Toyotou a celý tým tak vzápětí po nekonečných dnech čekání na hotelu mohl začít s nezbytným servisem technického stavu auta, který byl do určité míry poznamenán dlouhým pobytem na moři.

 

Poslední den roku tak naši mechanici strávili kontrolou elektroniky a dalším rutinním servisem vozu. Plánovaný odjezd na shakedown, kde měla posádka trénovat, se tak odložil na následující den. 

NA DAKARU LILO, ALE MY JSME NEMOHLI

 

„I přesto, že pro nás byl letošní Silvestr spíše pracovní a ke konci roku nás překvapil silný déšť, který tu v Saúdské Arábii nebývá zvykem, našli jsme si chvíli na to, abychom vám všem od srdce poděkovali za to, že jste na Dakaru 2021 s námi!"

 

ZDAŘILÝ SHAKEDOWN 

 

Tomáš je ze své nové Toyoty po dnešním testování na shakedownu opravdu nadšený!
Jeho emoce velice pozitivně ovlivnil motor, který si chválí ze všeho nejvíce a vášnivě dodává: „Musím se přiznat, že jsem snad ještě nikdy neřídil takhle dobré auto." velice podobný pocit si z dnešní testovací jízdy odnáší i jeho navigátor David Křípal. Oba se už nemohou dočkat zítřejšího ostrého prologu, na který je již posádka připravena jak technicky, tak i psychicky.

 

 

 


Zítra nás na slavnostní startovní rampě Dakaru 2021 čeká představení všech závodníků 
a vy u toho s našimi #dakarstars Tomášem Ouředníčkem a Davidem Křípalem budete také!

Sledujte náš facebookový profil Ultimate Dakar, kde budeme sdílet oficiální přímý přenos a prožijte tuto výjimečnou slavnostní chvíli s námi!

 

 

 

 

 

 

Tým Ultimate Dakar Racing

Tomáš Ouředníček
pilot

David Křípal
co-pilot

 

 

PR

 

foto týmu

Další články

Komentáře