Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Sobota, 8. srpna 2020 (00:00) Pavel Jelínek

Třetí zlato pro Antonia Félixe Da Costu.

Třetí vítězství v řadě pro Antonia Félixe Da Costu a  DS TECHEETAH 

Antonio Felix Da Costa ovládl druhé kolo finale 6. Sezóny, když si podruhé během dvou dnů dojel pro vítězství v nejintenzivnějším finale v historii motorsportu.

Byl to velice hladký průběh od začátku až do konce, Antonio nádherně odstartoval z pole pozice a držel se skvěle během celého závodu. Jeho týmový kolega Jean-Eric bohužel neměl takové štěstí, jelikož v tomto závodě dost bojoval s výkonem.

 

The ABB FIA Formula E championship goes on a one day break before we are back racing on Saturday 8 August, Sunday 9 August ahead of the two final days on 12 and 13 August respectively.

 

Antonio Felix Da Costa, 1.místo

 

“Nemám slov. Upřímně, to co zažíváme teď, vítězit třikrát v řadě za sebou stylem start cíl, o tom můžete jen snít. Je teď moc důležité, abychom si udrželi stejný přístup, jako máme nyní I v dalších čtyřech závodech a nedošel nám dech ve finiši. Mám absolutní důvěru v tým a v to, že se navzájem podržíme po celou dobu až do finálního dne 13.srpna..”

 

 

 

Jean-Éric Vergne, 10.místo:

 

“Nezbývá mi, než říct, že dnešek je opět další den, na který bych radši zapomněl. Dnes bylo důležité získat nějaké body a těšil jsem se, že budu bojovat o dobré umístění, ale bohužel jsem v půlce závodu ztratil výkon. Nyní zbývají čtyři závody a bude nanejvýš důležité dát do toho vše, co máme.”

 

Mark Preston, šéf týmu DS TECHEETAH:

 

“Co mohu říct víc, tento tým není nic jiného než ohromující a Antonio také. Třetí vítězství v řadě, všechny stylem start cíl, nemůžete dominovat více, i kdybyste si to přáli. Vychutnáme si tu dnešní radost, zítra si dáme důležitou pauzu a doslova nabijeme baterky, abychom byli schopni se stejnou formou vyrukovat i v sobotu a neděli.

 

Bude to pro nás všchny opravdový test vytrvalosti a musíme vydržet až do konce, abychom domů přivezli obě trofeje. Je mi líto, že Jean-Éric měl další složitý den, ale nikdo se neumí vrátit zpět tak jako on, takže bych každému poradil, aby si na něj o víkendu dával pozor, neboť se vrátí zpět v plné síle.”

 

Xavier Mestelan Pinon, ředitel DS Performance:

 

"Další působivý výkon Antonia, který dominoval závodu od začátku do konce! Opět startoval z pole position a dosáhl neuvěřitelného výkonu. Dnešních 28 důležitých bodů ho pasuje na favorita Poháru pilotů a upevňuje naši pozici v rámci týmů, také jsem vděčný za bod, který získal Jean-Éric. Tyto velmi dobré výsledky potvrzují, že postupujeme vstříc našemu jedinečnému cíli: obhájit oba tituly! "

 

 

Berlín / Harmonogram šesti posledních závodů 6. sezóny:

 

5.–6. srpna 2020 (obrácená trať)

8.–9. srpna 2020 (tradiční trať)

12.–13 srpna 2020 (trať s novými úseky)

 

 

DS TECHEETAH

Čínský tým Techeetah Formula-E se účastní mistrovství FIA ABB ve Formule E. Majitelem týmu je společnost Seca (Shanghai) Limited.

V sezóně 2017/2018 získal s tímto týmem Pohár pilotů Jean-Éric Vergne, který společně s André Lottererem zajistil týmu i druhé místo v Poháru týmů Formule E.

Pro sezónu 2018/2019 mistrovství FIA Formule E se Techeetah spojil s DS Automobiles a vznikl tým DS Techeetah.
14. července 2019 zvítězil tým DS Techeetah v Poháru týmů páté sezóny FIA Formule E a Jean-Éric Vergne získal rovněž Pohár pilotů.


 


 


 


 

CHINA MEDIA CAPITAL (CMC)

China Media Capital („CMC“) založil a řídí Ruigang Li, jedna z nejdůležitější osobností v oblasti provozního řízení a investic směřovaných do médií a zábavy v Číně i ve světě. CMC vytvořila a podpořila řadu nových vůdčích osobností v oblasti médií a zábavy, internetu a mobilních zařízení zahrnujících životní styl, film, televizi, hudbu, sport, zábavu, finanční média, finanční datové služby, online videa, smart TV, reklamu, sociální sítě, hry, online vzdělávání, e-commerce, O2O atd.


 

SECA

Seca se sídlem v Šanghaji je přední čínskou společností zabývající se řízením a marketingem sportu se specializací na reprezentaci sportovních talentů, organizaci akcí a vývoj obsahu. Mezi investory společnosti patří Holdings China Media Capital (CMC) a Yao Ming, člen Síně slávy NBA.DS AUTOMOBILES

Značka DS, která vznikla v roce 2015, se opírá o výjimečný odkaz vozu DS z roku 1955. Jejím základním rysem je avantgardní duch a ambicí ztělesnit know-how francouzského luxusu v automobilovém odvětví. DS Automobiles je prémiovou značkou skupiny PSA.

Vozy DS jsou určeny pro zákazníky, kteří usilují o osobní vyjádření a milují nové technologie, u druhé generace modelů DS se snoubí elegance a špičkové technologie. SUV DS 7 Crossback, DS 3 Crossback a DS 9 tvoří modelovou řadu šesti vozů, které jsou v nabídce i ve verzi s elektromotorem a označením E-Tense.

100% elektrický DS 3 Crossback E-Tense, hybridní plug-in DS 7 Crossback E-Tense 4×4 s výkonem 300 k a pohonem 4 kol a emisemi pouhých 30 g CO2/km, využívají know-how, které DS získala společně se získáním Poháru pilotů i týmů ve Formuli E 2018/2019.

Pro náročné zákazníky vytvořila společnost DS Automobiles program exkluzivních prémiových služeb „ONLY YOU, l’expérience DS“ pro jedinečný zážitek z kontaktu se značkou DS.

Značka DS, která je přítomna v 39 zemích, vytvořila a vyvinula exkluzivní prodejní síť, kterou tvoří po celém světě 427 showroomů DS Stores a DS Salons.


 

 

PR

 

Další články

Komentáře