Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Neděle, 10. dubna 2016 (20:39) Rostislav Bajko

Tuning Show Brno 1/2016 je u konce

 

Bohužel se tento víkend na Masarykově okruhu v Brně nevyvedl. Nemůže za to pořadatel, ale jak jinak, prostě to počasí. Zima, sychravo, déšť. 

Jistě to ovlivnilo i návštěvnost a to je velká škoda. Bylo se totiž na co dívat.


Jako vždy drifty v čele s El Tominem Driftusem a jeho bávem nezklamou. Gumovačky, srandičky a hecovačky. Stojí to pánové a dámy za shlédnutí přímo živě. A doporučuji se mrknout, kam tato tlupa drifťáků jede příště a povozit se s nimi na sedačce spolujezdce. 


Sprinty taky super. Musíte být u toho a slyšet ten zvuk nabušených motorů. Skvělé stát u auta, které zrychluje a nepoužívá takové vymoženosti, jako homologovaný výfukový systém. Óh bóže, jak to je krásné. Doufám, že se nedožiju sledovat sprinty aut na elektrický pohon. 

Další a další skvělé kousky na vidění při soutěži Total DIP Tuning Battle. Klasické káry a nějaká ta novinka se taky najde. Dobrý pokec, srandičky a hlavně se pochlubit novejma úpravama na káře, co bylo děláno mezi sezónama. 

Je toho opravdu mnoho, co by si zasloužilo článek a fotografie. My jsme nafotili něco málo foteček a přímo zde je uveřejníme. Mrkněte se na ně a snad se tam i uvidíte. Fotky na tomto srazu jsou spíše o lidech. 

A jako v předešlém roce. Kdo má zájem vystavit svoji káru u nás na webu, napište nám. Rádi ji ukážeme světu.

 

Fotky

Další články

Oblíbené fotogalerie