Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Neděle, 3. dubna 2016 (11:34) Rostislav Bajko

Tuning Show Brno 9-10.4.2016

BEZPEČNOSTNÍ A ORGANIZAČNÍ POKYNY


Vstup na plochu, jakožto pobyt na ploše a účast na sraze je na vlastní nebezpečí!
Pořadatel nenese zodpovědnost za případné škody vzniklé na zdraví, majetku a věcech účastníků pořádané akce. Za případnou škodu na zdraví, majetku a věcech odpovídá účastník akce, který tuto škodu způsobil.

PŘÍSNÝ ZÁKAZ JÍZDY POD VLIVEM ALKOHOLU, KAŽDÝ ÚČASTNÍK JE SEZNÁMEN S BEZPEČNOSTNÍMI A ORGANIZAČNÍMI POKYNY AKCE A SVÝM VSTUPEM A ZAPLACENÍM VSTUPNÉHO DÁVÁ SOUHLAS S DODRŽOVÁNÍM TĚCHTO BEZPEČNOSTNÍCH A ORGANIZAČNÍCH POKYNŮ.

Všichni účastníci akce jsou povinni řídit se pokyny pořadatelů, kteří budou označeni- POŘADATELÉ (trička, reflexní vesty)
Při vstupu každý návštěvník obdrží vstupenku s barevným náramkem. Vstupenka platí po celý víkend, při opakovaném vstupu na letiště se může návštěvník prokázat tímto náramkem.

 


V celém areálu letiště je omezena rychlost jízdy na max. 20 km/h. Omezení se nevztahuje na vyznačenou závodní dráhu.
V areálu platí pro každého cestujícího povinnost být při jízdě připoután bezpečnostním pásem.
Všichni účastníci akce jsou povinni řídit se provizorním dopravním značením, výslovně je zakázáno pohybovat se v prostorách za dopravními značkami "Zákaz vstupu".
Automobily je možné zaparkovat pouze na vyznačených parkovištích uvnitř areálu podle pokynů pořadatelů. Parkování na příjezdových komunikacích je z bezpečnostních důvodů zakázáno, vozidla z nich budou odtažena na náklady majitelů.
Vozidla smí řídit pouze řidiči s platným řidičským oprávněním. Každý řidič též odpovídá za platnost svého řidičského oprávnění.
Účastník akce je zodpovědný za technický stav vozidla, se kterým se akce zúčastní. Zodpovídá také za platné STK vozidla.
Každý účastník akce je povinen zajistit svoji bezpečnost a neohrožovat svým jednáním bezpečnost ostatních návštěvníků akce.
Je zakázáno pálení pneumatik protáčením kol na místě, tzv. "gumování". Pro tuto činnost bude na letišti vyhrazen vymezený prostor.
Řidič je při jízdě na závodní trati povinen snížit rychlost jízdy, nebo zastavit: pokud se na trati, nebo v její nebezpečné blízkosti, objeví lidé, pokud na trati dojde k nehodě, nebo poruše některého ze zúčastněných vozidel, na pokyn pořadatele.
Při jízdě po závodní trati řidič využije vždy pouze jeden jízdní pruh, je zakázáno měnit jizdní pruh během jízdy.

 


Děti do 15-ti let se smí akce zúčastnit a pohybovat se po areálu výhradně za doprovodu rodičů.
Psům bude povolen vstup do areálu. Po areálu se mohou pohybovat pouze na vodítku a s nasazeným náhubkem, za což zodpovídá majitel.
Pořadatelé mají přednost u stánků s občerstvením a na WC.
Všichni účastníci akce, včetně pořadatelů, jsou povinni udržovat v celém areálu pořádek a čistotu. Po celém areálu budou v dostatečné míře rozmístěny mobilní odpadkové koše.
Prodej zboží a služeb je povolen pouze na předem vyhrazených plochách. K prodeji či prezentaci produktů je nutné mít písemné povolení organizátora akce. Máte-li zájem o prodej tuningového příslušenství kontaktujte nás.

 


Svým vstupem na akci účastník potvrzuje, že se seznámil s těmito pokyny a zavazuje se je dodržovat. Při jakémkoliv porušení bezpečnostních a organizačních pokynů bude účastník vykázán z akce bez náhrady vstupného a jiných výdajů. Současně bude takovému účastníkovi zakázán další vstup do prostor letiště. Svým vstupem na akci účastník potvrzuje, že se seznámil s těmito pokyny a zavazuje se je dodržovat. Při jakémkoliv porušení bezpečnostních a organizačních pokynů bude účastník z akce bez náhrady vstupného a jiných výdajů vykázán. Současně bude takovému účastníkovi zakázán další vstup na akci.

►Pro návštěvníky v sobotu připraveny Volné Sprinty na dráze, Noční Tuning na Dráze, každý ze soutěžících obdrží speciální samolepku Noční Tuning, budou se počítat auta!
►Dále připraven bohatý večerní program, velká taneční párty a ohňostroj!
►V neděli od ranních hodin registrace do měřených sprintů SMS, Závodů do Vrchu, Volné jízdy po dráze. Volné jízdy moto nebudou, pouze Sprinty Moto.
►Soutěž nejhezčí auto srazu, SMS sprinty o Mistra ČR, Drifty, bude postavena Driftovací dráha, Nejpočetnější Klub, Nejnižší auto srazu, Nejhlasitější výfuk, hod pneumatikou, přetahování lanem a spousta dalších soutěží pro návštěvníky.
►Pro děti, nafukovací hrad, Trampolína, Motokáry atd.
►V závodech do vrchu se bude soutěžit v následujících kategoriích:
Do 1400ccm
do 1600ccm
do 2000ccm
do 2500ccm
do 25002ccm
do 3000ccm
nad 3000ccm

Diesel:
do 2000ccm
nad 3000ccm

 ►Rozhodně se máte na co těšit!
Hotel Motorsport nabízí celkem 18 dvoulůžkových a 6 jednolůžkových pokojů. V ceně ubytování je snídaně. V hotelu je wifi zdarma a malá posilovna. K dispozici je restaurace Race Café Brno s letní terasou a velké parkoviště. Recepce je v provozu non-stop.

►Ubytování si můžete rezervovat e-mailem na info@hotel-motorsport.cz nebo přímo z našich webových stránek: http://www.hotel-motorsport.cz/cs/rezervace-hotel.php
Cena za jednolůžkový pokoj se snídaní je 990 Kč, cena za dvoulůžkový pokoj se snídaní je 1590 Kč.

►Info: http://tuning-show-brno.tuning-sport.cz/
http://www.smscz.net/

Vstupné................................................ 200 Kč / osoba
Vstupné Extreme Offroad Show.......... ZDARMA (pouze z tribuny D)
Parkovné uvnitř areálu........................ ZDARMA
Jízdy po dráze..................................... 550 Kč / 25 min. / auto nebo motorka
Sprint na 1/4 míle................................. 100 Kč / jízda
Jízda do vrchu..................................... 200 Kč / jízda
Jízda - motokáry...................................150 Kč / 10 min.


Fotečky z minulého brněnského srazu si prohlédněte zde.

 

 

Další články

Komentáře