Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 17. srpna 2015 (14:08) Pavel Jelínek

U obce Louka zemřel mladý motorkář

Na silnici u obce Louka zemřel mladý motorkář

 Na silnici I/19 zasahovali přes tři hodiny hasiči ze dvou jednotek. U dopravní nehody osobního auta a skútru se zranili dva lidé a mladý motorkář zemřel.

Krátce před půl třetí odpoledne vyjeli profesionální hasiči z Kunštátu a dobrovolní hasiči z Olešnice k dopravní nehodě mezi obcemi Hodonín a Rozseč nad Kunštátem. Po příjezdu na místo společně se zdravotníky poskytovali první pomoc oběma zraněným a pomáhali při oživovacích pokusech. Zajistili místo nehody proti vzniku požáru a zasypali uniklé provozní kapaliny sorbentem. Po několika desítkách minut resuscitace, mladý muž svým zraněním podlehl.

Hasiči pomohli naložit auto s motorkou na vozidla odtahové služby a očistili vozovku od použitého sorbentu. Zásah ukončili patnáct minut před osmnáctou hodinou.

Silnice byla uzavřena po celou dobu zásahu. Na objízdných trasách řídili dopravu policisté a na jedné křižovatce usměrňovali provoz i hasiči.

 


Jan Dvořák, HZS Jihomoravského kraje

Fotky

Další články