Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 12. února 2016 (12:01) Pavel Jelínek

Únorový Playboy je věnovaný Rally Dakar 2016 a truckům

Na stáncích je historicky první speciál české edice magazínu Playboy věnovaný Rally Dakar 2016!Na 116 stránkách Playboye naleznete kromě tří pictorialů s dakarskými „zajíčky“ reportáže ze všech třinácti etap letošní mimořádně dramatické rallye. 

Součástí speciálu je rozhovor s Martinem Kolomým, který se stal po dvojici Loprais – Macháček teprve třetím českým vítězem etapy na jihoamerické půdě. Nechybí profil Stéphane Peterhansela, dnes již dvanáctinásobného vítěze nejslavnější dálkové soutěže planety. Součástí magazínu je analýza legendárního navigátora, trojnásobného vítěze Rally Dakar Josefa Kaliny na téma: Afrika versus Jižní Amerika.

K tomu všemu nutno přičíst exkluzivní obrazový materiál pořízený v průběhu soutěže. „Když se naskytla možnost vydat speciál věnovaný Rally Dakar, dlouho jsme se nerozmýšleli, protože Dakar je o slávě, radosti, utrpení, pádech na samé dno a zvedání se z něj. 

 


Prostě čtení pro playboye,“ říká v této souvislosti vydavatel české edice magazínu Playboy Vlado Olexa. 

Buggyra
Petr Bošnakov 


PR
http://www.buggyra.com/

Majitel nejvtipnější fotografie s Playboyem vyhraje svezení s Kolomajzem.

 

Další články

Komentáře