Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 10. září 2020 (12:27) Pavel Jelínek

Ve francouzském šampionátu dojela Aliyyah Koloc na prvním místě. Video!

Aliyyah svojí výhrou opět přepisuje historii. Závodní tažení týmu Buggyra Zero MIleage Racing pokračovalo i tento víkend podnikem francouzského truckového šampionátu v Nogaru. 

Zlatým vrcholem víkendu se pro Buggyru nakonec stal čtvrtý závod. Zatímco se mladý Francouz Calvet se probojovával z chvostu pole, na jeho začátku se přepisovala historie. Vedení se ujal Adam Lacko, hned za ním jela druhá Aliyyah Koloc a bezchybně odrážela útoky dorážejících soupeřů.

 

 

 

 „Mám obrovskou radost, po startu jsem udržela druhou příčku a následně jsem se snažila vybudovat si náskok, ze začátku jsem musela dost bránit, ale nakonec jsem to vše ustála a pozici udržela,“ popsala svůj čtvrtý závod Aliyyah Koloc. 

Ve francouzském šampionátu dojela Aliyyah na prvním místě a stala se tak během svého druhého závodního víkendu, nejmladším vítězem truckových závodů v historii. Převzala titul, který dosud držel její týmový kolega Téo Calvet. 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=breLsmw8dl0&feature=youtu.be

 

 

Viz více také zde.

Aliyyah Koloc Nogaru výhrou opět přepisovala historii, Lacko dvakrát zlatý. Aliyyah svojí výhrou opět přepisuje historii, Calvet vede francouzský šampionát

PR
Buggyra
foto týmu

 

 

Fotky

Další články

Komentáře