Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 4. srpna 2020 (12:03) Pavel Jelínek

Ve Štikovské rokli u Nové Paky závod Radeč Cupu a navíc MM Holandska 2020.

Radeč cup 2020 se jel v  legendární Nové Pace.


Uplynulý víkend se odehrál ve Štikovské rokli u Nové Paky spojený závod Radeč Cupu a Mezinárodního Mistrovství Holandska. Na start se postavilo v 17 divizích neuvěřitelných 226 jezdců. Fanoušci viděli nejen obvyklé buginy a „plecháče“ české provenience, ale také speciály ze země tulipánů.

Díky velkému úsilí kolektivu pořadatelů z Autoklubu Radeč a Autoklubu Nová Paka se vše podařilo.

Závodilo se nezvykle již od pátečního odpoledne, kdy probíhaly první tréninky až do nedělního večera. V sobotu mořilo všechny účastníky úporné vedro a přestávky pro kropení trati probíhaly v podstatě po každých dvou odjetých rozjížďkách, čímž program dostal časové trhliny.

Naštěstí v neděli se počasí umoudřilo a za stálé úpravy trati dospěly celé závody až k nedělnímu večeru s třešničkou na dortu v podobě finále divize Super Buggy.

Pokud budete mít chuť na další autokrosový zážitek, přijeďte se podívat již tento víkend 8. a 9. srpna na závodiště Rachvala do Dolního Bousova, kde se bude konat druhý díl této úžasné podívané.

 

 

 

 

 


 

AK Radeč,
 

PR

Více foto ve fotogalerii ZDE.  Foto Čestmír Doubrava

Fotky

Další články

Komentáře