Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 29. července 2020 (12:43) Pavel Jelínek

Velká havárka mladičké závodnice v rychlosti 160 km h!! Video.

„Opravdu mě to mrzí, myslím že jsem si vedla celkem dobře, a najednou jsem prostě nemohla zatočit, vlastně jsem v tu dobu byla na třetím místě ve skupině, takže jsem i trochu naštvaná, že to nedopadlo, alespoň malou útěchou je pro mě sledovat, jak dobře se daří Aliyyah,“ popsala své pocity šestnáctiletá Yasmeen Koloc.
 
 „Závodní víkend Yasmeen jsme byli bohužel nuceni předčasně ukončit. Hned v prvním závodě jí totiž potkala technická závada, kvůli které vyletěla ve 140 km/h mimo trať a její formule byla příliš těžce poškozena. Je to samozřejmě velmi nepříjemná situace, ale Yasmeen je naštěstí v pořádku a psychicky to zvládá velmi dobře a my věříme že díky této zkušenosti bude ještě silnější než kdy dříve.
 
Stále ještě zjišťujeme, co se stalo, ale faktem je, že ve třetí zatáčce přestalo její auta reagovat na jakékoliv inputy řízení. Z Yasmeen se tak v tu chvíli stal pouhý pasažér a nehodě nemohla jakkoliv zabránit,“ dodal Enge.
 
 

Video ( včetně  onboardu zmíněné situace)  viz ZDE !! 

 

 

 

 

 

foto týmu

 

Fotky

Další články

Komentáře