Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 13. července 2018 (08:59) Pavel Jelínek

Vespa Primavera slaví kulatiny.

Žijte s Vespou ještě stylověji!

Vespa Primavera slaví kulaté výročí 50 let / Atraktivní foto-soutěž VESPA NA VÍKEND / VESPA DAYS v plném proudu

Společnost Faber Moto s.r.o., výhradní dovozce jednostopých vozidel značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa do České republiky, zve všechny milovníky italských skútrů a zároveň ty, kteří se jimi chtějí stát, k akci „VESPA NA VÍKEND“. Ideální oslava 50. výročí nejoblíbenějšího skútru Vespa Primavera.

„Vespa je již více než 70 let nadčasovou ikonou s nezaměnitelným designem, která svým jedinečným italským stylem šíří radost ze života. To by si měl vyzkoušet každý tím spíš, když náš nejoblíbenější model Primavera slaví kulatých 50 let,“ říká Laura Marko, marketingová manažerka společnosti Faber Moto. „V tomto ohledu vycházíme fanouškům skútrů Vespa maximálně vstříc a umožňujeme lidem, kteří si to někdy chtěli vyzkoušet, půjčit si Vespu na celý víkend a zažít „dolce vita“ – sladký život v italském stylu a to zcela ZDARMA. V rámci víkendu s Vespou se účastníci můžou zapojit do soutěže a vyhrát atraktivní ceny,“ komentuje Laura Marko.

Zájemci o účast v soutěži VESPA NA VÍKEND se můžou registrovat na webu www.vespanavikend.cz, kde najdou podmínky. Na akci participuje 13 dealerů disponujících zhruba dvěma desítkami skútrů Vespa. „Většinu nabízených skútrů lze řídit s řidičským průkazem skupiny B, tedy běžným pro řízení auta. Dealeři navíc jsou zvyklí na nováčky a rádi zákazníka zaškolí, zapůjčí helmu. Svět na dvou kolech, zvláště těch z Itálie, je prostě zkušenost, kterou bychom v rámci Česka nabídli co nejvíce lidem. Do práce nebo na víkend pak nepřijíždíte otrávení z kolon, ale s úsměvem od ucha k uchu a s energií na rozdávání. Musí se to zkusit! A kdy jindy, než v létě,“ dodává Laura Marko.

 

50. narozeniny modelu Vespa Primavera

Modelová řada Vespa Primavera slaví v letošním roce 50. výročí. První verze, představená v revolučním roce 1968, se okamžitě stala kultovním skútrem, obdivovaným pro svůj nadčasový klasický styl. Letošní verze zaujme novými 12“ koly z lehké slitiny. Ve verzi 125 cm3 je součástí výbavy i nejmodernější osvětlení s technikou LED, funkce vyhledávání zaparkovaného motocyklu a dálkového odemykání sedla. Zákazníci mají na výběr motory se zdvihovým objemem 50 nebo 125 cm3.

K narozeninám vyšla speciální edice Primavera 50° Anniversario která přichází ve dvou exkluzivních barvách Azzurro Anniversario (světle modrá leská) a Marrone Anniversario (kaštanově hnědá metalíza matná) s bílým sedadlem a švy v barvě vozidla.

Ceny:
Primavera 50° Anniversario 50 4T 79.900,- kč
Primavera 50° Anniversario 125ie 3V ABS 110.900,- kč

*Vespa Primavera 50° Anniversario 125ie 3V ABS v barvě Marrone Anniversario lze testovat v pressfleetu Faber Moto


VESPA DAYS 2018

Ještě do konce července (nebo do vyprodaní zásob) obdrží zákazníci v rámci akce VESPA DAYS při zakoupení skútru Vespa řady GTS se sadou stylových hliníkových doplňků renomované italské tuningové značky Rizoma. Skútry modelové linie Primavera jsou nyní dodávány s exkluzivním batohem Vespa z pravé kůže. Zákazníci tak v obou případech získají výhodu až 10 000 Kč navíc.

 


Společnost Faber Moto
Od roku 2017 je výhradním dovozcem produktů koncernu Piaggio do České republiky a přináší s motocykly značek Vespa, Piaggio, Aprilia a Moto Guzzi italský styl na české silnice. Faber Moto s.r.o. se sídlem v Brně je dceřinou společností rakouské společnosti Faber GmbH, která je importérem produktů koncernu Piaggio už od roku 1964 pro rakouský trh. Jednatel Josef Faber představuje druhou generaci zakladatelské rodiny a úspěšně vede rodinnou firmu, která má aktuálně dominantní postavení na rakouském trhu s jednostopými vozidly.

Společnost Piaggio
Italská společnost Piaggio, kterou založil Rinaldo Piaggio v roce 1884 v Janově, zpočátku vyráběla části lodí. V současnosti je koncern Piaggio se sídlem ve městě Pontedera a značkami Aprilia, Piaggio, Vespa, Gilera, Derbi, Scarabeo a Moto Guzzi symbolem městské mobility na dvou kolech. Společnost Piaggio uvedla skútr „Vespa“ na trh v roce 1946. Piaggio vyrábí více než 530 000 vozidel ročně v 6 výrobních závodech (4 v Itálii, 1 v Indii a 1 ve Vietnamu) a zaměstnává téměř 7000 pracovníků.

PR

Fotky

Další články

Komentáře