Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 5. března 2015 (18:23) Pavel Jelínek

VUT na Manhattanu již zítra - i s elektromobily a formulemi

VUT na Manhattanu již zítra!
Zítra v 9:30 proběhne slavnostní zahájení interaktivní výstavy s názvem „VUT na Manhattanu aneb mobilita, vývoj a vzdělání pro budoucnost“, kterou pořádá VUT v Brně k příležitosti vyhlášení roku 2015 „Rokem průmyslu a technického vzdělávání“.
Výstava bude probíhat do 8.března od 10 do 18 hodin v prostorách AZTOWER.

Pro návštěvníky budou připraveny např. originální elektromobily, roboti a virtuální realita, formule vyvinuté a postavené studenty nebo vozidla poháněná vzduchem. Vyzkoušet mohou jízdy na simulátoru a s mobilními roboty. Nebudou chybět ani zajímavé soutěže o ceny.
Na této akci budou také probíhat prezentace nabízených technických oborů, za účelem nalákat potenciální budoucí studenty a jejich rodiče k technickému vzdělání, konkrétně na VUT v Brně.

Protože právě tato vysoká škola nabízí studentům nejen vzdělání na vysoké úrovni s potenciálem významného úspěchu na trhu práce, ale i značné možnosti zapojení se do nejrůznějších forem mimostudijní činnosti a realizovat se tak v zájmových projektech.

PR

Další články