Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 13. října 2015 (14:30) Rostislav Bajko

VW Tiguan, zcela jiný, než ten starý

VW vytáhl  novou generaci svého Tiguanu,  ze skupiny první SUV, které mají být založeny na platformě MQB.Druhá generace Tiguanu vstupuje do horce napadené kompaktní SUV segmentu se soupeři, jako je Honda CR-V, Toyota RAV4 a 
Mazda CX-5.

Německá firma potvrdila osm motorů pro Evropu, včetně čtyř TSI benzínů produkujících 125PS ,150PS ,180PS a 220PS , a čtyři TDI diesely s výkonem 115PS ,150PS , 190PS  a 240PS  pro 2.0L Biturbo jednotku. 

Tiguan bude k dispozici jako předokolka a i s pohonem všech kol

Nový model je nyní navržen k tažení zátěže do 2500 kg. Mezi nové bezpečnostní prvky jsou přidány například automaticka Post-kolize brzdového systému, Front Assist monitorovací systém,  nouzové brzdění, monitorování chodců.  

VW také vydává   R-Line sérii se sportovnějším vzhledem, které mají v základu 19-palcová nebo 20-palcová volitelná. Jiné nárazníky,střešní spoiler, křídlo, a navíc sportovní sedadla , volant a interiér. Vše ve sportovním stylu. 


 

Fotky

Další články

Oblíbené fotogalerie