Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 6. srpna 2015 (23:45) Pavel Jelínek

Výstava motocyklů a kaskadérská show v OC v Králově Poli

Výstava motocyklů a kaskadérská show pro fanoušky silných strojů 1.-8.8. 2015

Brno se chystá na Velkou cenu silničních motocyklů, u nás si ale silné stroje užijete již o týden dříve – připravte se na Pánskou jízdu!

Pro motocyklové nadšence jsme připravili výstavu motocyklů značky Honda modelových řad Naked, Touring, Enduro, Scooter a Off Road, ale také veterány zapůjčené od Jihočeského motocyklového muzea a vozy ze soukromé sbírky Jiřího Hořice z Veteran Automoto Club Brno.  Těšit se tak můžete na technologie z dob motocyklových počátků až po nejmodernější závodní kousky.


Výstava motocyklů značky Honda se uskuteční od 1. do 8. srpna, přičemž historické modely budou připraveny pouze na poslední výstavní odpoledne, tedy sobotu. Příznivci historických strojů se mohou těšit na INDIAN Police Scout 45 z roku 1929, nebo unikátní LAURIN & KLEMENT typ T.B. z roku 1901, který je nejstarší typ motocyklu vyráběný na našem území.

Výstava bude doplněna o vzrušující kaskadérskou show v podání skupiny Crazy Day, která proběhne na motorkách, čtyřkolkách i skútrech na venkovním parkovišti nákupního centra. Zájemci si budou moci zajezdit s auty na dálkové ovládání, či se zaposlouchat do vyprávění dobrodruha, spisovatele a sběratele historických motocyklů Petra Hošťálka, nejen o jeho expedici do Pekingu a Nepálu.

Pro děti bude dále na místě připravena nafukovací závodní dráha se šlapadly a závodnický tetovací salon. Dospělí se mohou těšit na speciální driftovací káry s patentovaným drift systémem, který umožňuje řidiči měnit zadní úhel řízení, takže můžete jezdit a driftovat dopředu, dozadu, do strany, diagonálně a vše kombinovat navzájem.
 
PÁNSKÁ JÍZDA – PROGRAM

1.8. – 8.8.
Výstava motocyklů značky Honda v nákupním centru.
1.8. – 8.8.
Driftovací káry s patentovaným systémem v garážích nákupního centra (vjezd blíže k teplárnám).
(více informací na http://www.motokary-brno.cz/index.php/cs/crazy-carts)

8.8.2015
Kaskadérská skupina Crazy Day
Čas:         14:30, 15:45, 17:00
Umístění: Venkovní parkoviště
Program:  Velkolepá kaskadérská show na motorkách, čtyřkolkách a skútrech v podání nejlepších profesionálních jezdců ČR.

Odpolední zábavný program
Čas:         14:50 – 15:45, 16:10 – 17:00, 17:25 – 18:00
Umístění:  Venkovní parkoviště – RC modely
Program:   Vyprávění z cest a výstava uvnitř NC
•    Petr Hošťálek - dobrodruh, spisovatel a sběratel historických motocyklů – vyprávění o cestách Hedvábnou stezkou, expedici do Pekingu a Nepálu
•    Jízdy s RC modely
•    Výstava unikátních historických motocyklů

Program pro děti
Čas:         14:00 – 18:00
Umístění: před NC centrem – trávník nebo štěrková plocha
Program:
•    Nafukovací závodní dráha se šlapadly
•    Závodnický tetovací salonDrift crazy carts
Čas:         10:00 – 18:00
Umístění: Garáže NC (u vjezdu, který je blíže k teplárnám)
Program:  Speciální driftovací káry. Patentovaný drift systém umožňuje řidiči měnit zadní úhel řízení, takže můžete jezdit a driftovat dopředu, dozadu, do strany, diagonálně a všechno kombinovat navzájem. Nová revoluce v jízdě.
 
http://www.krpolenc.cz/

ilustrační foto

Fotky

Další články