Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 8. října 2019 (19:38) Pavel Jelínek

Výstavy Racing Expo a Classic Expo v Praze již za měsíc.

Racing & Classic Expo 2019

Další ročník výstav Racing Expo a Classic Expo se uskuteční ve dnech 8. až 10. listopadu 2019 v areálu PVA Expo Praha. Návštěvníci budou mít příležitost prohlédnout si unikátní exponáty automobilové a motocyklové techniky od nás i ze zahraničí, a to jak té současné, tak historické. 

Součástí doprovodného programu se stanou četné besedy a autogramiády, program zaměřený na významná výročí, dražba, burza, Concours d'Elegance, Cars Art Design a mnoho dalšího. Speciální prostor bude věnovaný značkám Bugatti a Aero, návštěvníci uvidí vzácné trofeje, pro chvíle odpočinku akce nabídne promítání dobových pořadů a příjemné posezení u živé hudby nebo ve stylové kavárně. 

Široká veřejnost dostane šanci vyzkoušet si nejnovější závodní simulátory a ti nejlepší si pak změří síly s předními českými závodníky. Zajímavou podívanou opět slibuje klání špičkových dálkově řízených RC modelů v rámci závodů seriálu mistrovství republiky.


Termín : od Pá 8. 11. v 12:00 do Ne 10. 11. v 19:00

PR

Další články

Komentáře