Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 6. listopadu 2015 (14:18) Rostislav Bajko

Yamaha XT 660 Tenere

Yamaha XT 660 Tenere
.
Znovu jsme navštívili provozovnu MTT v Brně. Prodejna a servis motorek a čtyřkolek. A jako vždy jsme našli zajímavou mašinu, kterou jsme si ji proprali se spolumajitelem společnosti. Znovu Ivoš a znovu jeho slova o konkrétní motorce. 

"Tato motorka velice dobře ovladatelná i do ostrého terénu na vyblbnutí. 

Velice pěkně udělaná palivová mapa, zabírá hned zespodu. Je to velice živá potvora. Člověk to nemusí točit do závratných toček. Tato mašna není na to, abych na silncích jezdil na výlety, ale na užívání si terenních schopností motorky. Štěrk, kameny, pole, les. Cokoliv kdykoliv a jakkoliv. To je tato mašina.

Velké kola s výplety jsou naprosto ideální do terénu. Mezi kameny, pařezy. . Nemusíte se bát poškození ráfku, nemusíte se bát poškození motoru.  Ochranu motoru tvoří kovový klín od Touratechu. Pro řidiče je jasná ochrana rukou blastry.

Mašina se tváří, že je hodně vysoká. Opak je pravdou. Naložíte si kabele, kufry a jak nasednete, zjistíte, že je to dělaný na průměrný frajery. Pokud to jezdec položí, sám bez pomoci jiných to zvedne a pokračuje dál. 

Navíc na této mašině vypadají efektně kufry. Vše je originál a velice kvaltní. Samozřejmě uzamykatelné. 

Samotná mašina je velice zachovalá. Je to i nepochopitelné, že taková mašina je v tak zachovalém stavu. Když víme, na co je kontrukčně řešená a k čemu se používá.   Není omlácená, odřená. Opravdu abnormálně zachovalá. Hledal jsem nějaký škrábanec na laku, opravdu jsem nic nenašel. 

Mašina je relativně nová, rok 2009 a vše je již naplastovaný. Super na této mašině je, že  boční plasty jsou dělaný z hodně kvalitního materiálu. Extrémně odolný aby nepraska. Zároveň vypadá velice dobře.  


Mašina je od prvního majitele, koupená v ČR a opravdu jedna z mála takových zachovaných kousků. Žádné stočené kilometry, žádná vyběhaná bestie."

My jen doplníme, že mašina stoji 134.000 kč, je z roku 2009, zakoupená v ČR a má nájezd 32.000 km. 

Fotky

Další články