Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 19. listopadu 2019 (20:48) Karel Lacina

Závěrečné kolo australských Supercars se pojede v Newcastle.

O nadcházejícím víkendu nás čeká závěrečné kolo australských Supercars, které uvidí Newcastle a opět se již začínají objevovat speciální zbarvení pro tento závod. Svoje Holdeny ukázal např. tým Matt Stone Racing. Přestože tyto speciály během posledních týdnu vystřídaly několik motivů, Todd Hazelwood a Ash Walsh vyjedou v barvách SS Signs a převážně černé zbarvení je nejvíce podobné tomu, se kterým Walsh startoval na úvod sezony v Bathurstu.

 


Do mistrovství Supercars míří další mladá krev. Zane Goddard by se měl v příští sezoně objevit právě v Holdenu týmu Matt Stone Racing. Tento 20ti letý mladík se vrátil do Austrálie v roce 2017 z Evropy, kde jsme ho mohli vidět v monopostech EP F Renault, na domácí půdě letos absolvoval svoji druhou sezonu v nižší divizi Super2 Series.

Přesně tak hodlá kopírovat cestu, kterou se vydala další z nadějí, Anton de Pasquale.

Ten pro změnu působil ve F Renault v roce 2015 a po dvou sezonách v Super2 je již plnohodnotným inventářem vrcholných Supercars. Goddard ukázal své kvality hned ve svém prvním závodě, když v barvách týmu Brada Jonese obsadil třetí místo. 

 

 


 

Zdroj:  Faceb

Další články

Komentáře