Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 12. ledna 2016 (08:45) Rostislav Bajko

Zkuste si porovnat vaše povinné ručení. Třeba získáte násobně lepší podmínky

Zkuste si porovnat vaše povinné ručení. Třeba získáte násobně lepší podmínky

V současné době je v naší zemi podle registru vozidel 8 miliónů aut. Z nich je 7,2 miliónů vozidel pojištěných. Zbylých 800 tisíc se dělí na ty, které mají lidé ve svých stodolách a na ty, kteří bezstarostně jezdí po republice bez pojištění s rizikem, že zaplatí 40 000 Kč a veškeré náklady jejich případné dopravní nehody.

Věříme však, že vy do této skupiny nepatříte. Je totiž dobré nad povinným ručením přemýšlet a občas provést srovnání, zda je zrovna to vaše povinné ručení kvalitní a pro vás aktuálně nejvýhodnější.

Poronejte si své povinné ručení online

A proto je dobré čas od času protáhnout vaši smlouvu povinného ručení některým ze srovnávačů. A když se vám budou podmínky konkurence líbit, můžete konat a zlepšit vaší bezpečnost na silnicích. Dnes se totiž dá vcelku snadno sjednat povinné ručení online.

Jedny z nejkvalitnějších služeb poskytuje porovnávač cen Porovnej24.cz. Provádí srovnání povinného ručení, srovnání hypoték, srovnání spoření a mnoho dalšího.

Navíc má vlastní call centrum a mnohaletou zkušenost. Pokud hledáte důvěryhodnou společnost, právě Porovnej24.cz jí skutečně je.

Srovnání povinného ručení

Pojďme však k samotnému srovnání povinného ručení, nebo chcete-li srovnání povka.

V prvé řadě jděte na Porovnej24.cz. Tam vyplňte jednoduchý formulář. Průměrně lidem trvá 2 minuty a 24 vteřin k jeho vyplnění, proto pokud zrovna teď nemáte nic na práci, je ideální chvíle vydat se za lepší smlouvou.

Po vyplnění všech náležitostí v intuitivním formuláři uvidíte to, co toužíte vidět. Srovnání všech společností v závislosti na údaje, které jsou spojeny přímo s vámi.

Na vás pak je velice snadná volba. Pokud si vyhodnotíte, že žádnou změnu nepotřebujete, prostě klikněte na křížek a máte to z krku.

Pokud ale nabydete dojmu, že podmínky sjednané Porovnej24.cz vám vyhovují, vyhráli jste. Vaše srovnání bylo úspěšné a vy se tak můžete těšit z lepších a bezpečnějších zítřků strávených v silničním provozu. Porovnej24.cz vám pomůže sjednat novou smlouvu. V případě jakýchkoliv nejasností vám mohou zavolat zkušení telefonisté Porovnej24.cz přesně tak, aby pro vás bylo vše snadné a optimální.

Co vy na to? Už máte výhodnější smlouvu? Už jste prošli srovnáním? Ono totiž, dokud to nevyzkoušíte, nebudete vědět. A skutečně nejhorší věc co se může stát je ta, kdy zjistíte, že v současné době máte nejvýhodnější smlouvu na trhu…

Další články