GT2 Motorsport čeká druhý podnik ČMPR, na programu je premiérový ročník Rallye Moravský Kras

Stáj GT2 Motorsport se o víkendu se svými jezdci Janem Sedlákem, Tomášem Havlíkem a Vladimírem Odehnalem zúčastní druhého podniku letošní sezony Českomoravského poháru rallye. Tím bude premiérový ročník soutěže Rallye Moravský Kras.

Tři týdny po Radouňské rallye má letošní ročník Českomoravského poháru rallye na programu druhý letošní podnik. Tím je Rallye Moravský Kras, která se koná poprvé v historii.  Ve startovní listině bude mít své zastoupení mimo jiné i stáj GT2 Motorsport.

V barvách znojemského týmu nastoupí hned tři posádky. Budou jimi Jan Sedlák a jeho spolujezdec Jiří Katrňák, Tomáš Havlík s navigátorem Tomášem Pořízkem a Vladimír Odehnal se spolujezdcem Martinem Trávníčkem. Všechny tři posádky nastoupí s vozy Subaru Impreza.

Barvy stáje GT2 Motorsport bude hájit mimo jiné i Vladimír Odehnal. Foto: GT2 Motorsport

„Rallye Moravský Kras se pojede vůbec poprvé, bude to tedy jak pro náš tým, tak pro naše jezdce nová výzva. Všichni v týmu jsou ale připraveni udělat, co bude v jejich silách a pokusíme se dosáhnout co nejlepších výsledků,“ říká před startem soutěže majitel stáje Milan Galáš.

Soutěž Rallye Moravský Kras bude mít centrum v Uníně. Kompletní program se odjede v sobotu. Jeho součástí bude celkem devět rychlostních zkoušek, které budou dohromady měřit 67,74 kilometrů.

Úvodní foto: GT2 Motorsport

Autor

Dušan Bouzek

Motoristický novinář, který se specializuje na české a slovenské okruhové závodění a české jezdce. Intenzivně se věnuje zónovému mistrovství FIA CEZ, seriálům ESET Cup, TCR Eastern Europe i kartingu.