Hyundai nabízí SUV Tucson a Bayon v nových limitkách

Hyundai slaví skutečnost, že se loni stal nejprodávanější značkou u soukromých zákazníků v Česku, novými limitovanými edicemi SUV Tucson a Bayon.

Obě přinášejí bohatou výbavu, vyšší cenové zvýhodnění, než je dostupné v dlouhodobé nabídce, a navíc slevu na příslušenství až 50 %. Nechybí ani všechny běžné benefity včetně zimních pneumatik zdarma.

Hyundai Tucson Freedom

V Nošovicích vyráběné SUV Tucson je zákazníkům nově k dispozici v edicích Freedom či ještě vybavenější Freedom Plus.

Limitovaná edice Freedom vychází z výbavového stupně Smart a nabízí vybrané prvky z vyššího stupně Style za zvýhodněný příplatek - atraktivní 18“ kola z lehké slitiny, inteligentní klíč se startováním tlačítkem a dále veškeré prvky výbavy Smart jako full LED přední světlomety, vyhřívaný volant a přední sedadla, zadní parkovací kameru, a další. Stupeň Freedom lze volitelně vybavit také integrovanou navigací za poloviční cenu.

České zákazníky potěší také instalace dojezdového rezervního kola u dlouhodobě nejoblíbenější motorizace 1,6 T-GDI, které poskytne optimální řešení pro případ vážného defektu a současně možnost zvětšené využitelné výšky zavazadlového prostoru.  

Pro náročnější zákazníky je dostupná edice Freedom Plus. Díky ní si mohou dopřát si navíc například 360° kamerový systém, kamerové sledování mrtvého úhlu BVM nebo bezpečnostní balíček Smart Sense+.

Výbava Freedom Plus však obsahuje také 19“ kola z lehké slitiny v unikátním antracitovém provedení, elektricky ovládané 5. dveře, přední parkovací senzory nebo prémiový audiosystém Krell a další. Navíc je zajímavá exteriérovým designovým paketem zahrnujícím černé provedení boční charakterové linie a černými kryty vnějších zpětných zrcátek, stejně jako interiérem s černým stropem a unikátním látkovým čalouněním.

Pro oba výbavové stupně lze z nabídky příslušenství zvolit kola z lehké slitiny s atraktivní grafitovou úpravou v rámci zvýhodněných kompletů k zimním pneumatikám zdarma – s rozměry 17, 18 i 19 palců.

Ceny modelu Hyundai Tucson Freedom začínají na 669 990 Kč za verzi s motorem 1,6 T-GDI 110 kW/ 150 k a pohonem předních kol. Zvolit si lze i pohon všech kol a také výkonnější motor 1,6 T-GDI MHEV 132 kW/ 180 k či plně hybridní variantu 1,6 T-GDI HEV 169 kW/ 230 k s 6st. automatickou převodovkou (full hybrid je dostupný pro Freedom Plus).

Hyundai Bayon Play

V limitované edici Play s atraktivní výbavou Hyundai nabízí i své nejdostupnější kompaktní SUV, model Bayon. Zákazníci mohou Bayon Play získat za ceny od 419 990 Kč.

Bayon Play nabízí 16“ kola z lehké slitiny, klimatizaci, rádio s 8“ barevným dotykovým displejem a podporou Android Auto a Apple CarPlay, zadní parkovací kameru i senzory a další. Volitelně lze Bayon Play dovybavit paketem Climate, který výbavu doplní o vyhřívání předních sedadel, vyhřívání volantu a zadní tmavá skla.

Pokročilejší výbava Play Plus obsahuje integrovanou navigaci s 10,25“ dotykovým displejem, automatickou klimatizaci, inteligentní klíč se startováním tlačítkem, Bi-LED předními světlomety a další atraktivní výbavové prvky.

Limitované edice Bayon Play jsou k dispozici s nejoblíbenějšími motorizacemi, atmosférickým čtyřválcem 1,2i 62 kW/ 84 k nebo výkonnějším přeplňovaným 1,0 T-GDI 74 kW/ 100 k.

Každý zákazník, který si zvolí limitované edice Hyundai Tucson Freedom nebo Hyundai Bayon Play, si může vybírat z nabídky příslušenství s cenovým zvýhodněním až 50 %. Nabídka obsahuje odnímatelné tažné zařízení nebo pakety Přeprava, Cargo a Ochrana s kombinací různých typů praktického příslušenství.

Součástí každé nabídky jsou standardně také Hyundai Benefity, včetně sady zimních pneumatik zdarma.

Zdroj: Hyundai

Fotogalerie

Autor

Redakce

Externí materiály upravené redakcí MotorMixu.