Prague Harley Days oslaví svobodu a americký životní styl

Rok 2023 se u značky Harley-Davidson ponese nejen v duchu oslav 120. výročí, ale chybět nebude ani již tradiční akce konce léta, Prague Harley Days.

Prague Harley Days se uskuteční od pátku 1. září do neděle 3. září na holešovickém Výstavišti a opět jimi vyvrcholí celá motocyklová sezona. Akce, která letos nese podtitul All American chce být oslavou svobody, volnosti, motocyklů a amerického životního stylu.

Návštěvnici pochopitelně nebudou ochuzeni o nic z tohom na co jsou po léta na Prague Harley Days zvyklí. Nebude chybět spanilá jízda centrem Prahy, výstava motocyklů, family zóna pro rodiny s dětmi, koncerty, adrenalin zóna v čele s FMX exhibicemi, jízdy na motocyklech Harley-Davidson zdarma

Samozřejmostí bude propojení s Burgerfestem, takže bude postaráno i o dobré jídlo a pití a nespočet kulinárních workshopů top šéfkuchařů. Letos však se akce Prague Harley Days, nyní s podtitulem All American, hodlá zamířit ještě výše a připravit velkolepou akci konce léta v duchu Ameriky a amerického životního stylu, svobody, volnosti, a skvělé zábavy. Návštěvníci se tak mohou těšit i na hudební a taneční vyžití v podobě živýchkoncertů nejrůznějších stylů, kapel a DJ‘s.

„Jsme rádi, že po zdařilém 10. výročí Prague Harley Days nás to pořád tak baví a že se posouváme, alespoň tedy věříme, zase o kus dál. Poté, co jsme zaznamenali historicky nejvyšší návštěvnost, zhruba 30 000 lidí, pochopitelně chceme nezklamat a připravit další jedinečný ročník. Jako logická varianta nám tak přišel koncept v duchu Ameriky a amerického životního stylu, tentokrát s podtitulem All American,“ uvedl  říká Jaroslav Vavřina, pořadatel Prague Harley Days.

„Program tomu odpovídal už v předešlých ročnících, letos chceme přidat ještě další body, které nám chyběly, jako jsou například sporty typu box, ragby nebo americký fotbal. A především si společně užít ten krásný pocit svobody a volnosti, amerického životního stylu a všeho, co k tomu patří. A to hlavně v dnešní době, kdy se domníváme, že bychom si víc, než kdy jindy měli užívat svobody a připomínat si, že nemusí být samozřejmostí,“ dodal.

Zdroj: Harley-Davidson

Fotogalerie

Autor

Redakce

Externí materiály upravené redakcí MotorMixu.